Архів новин

04 Травень 2018

Бершадчани здобули "срібло" на дитячому футбольному турнірі пам’яті загиблих воїнів АТО

01 травня 2018 року в місті Ладижин проведено турнір з футболу пам’яті загиблих воїнів АТО Віталія Химича і Сергія Майбороди.
У змаганнях прийняли участь спортсмени 2003 року народження з м.Ладижин, м.Бершадь, м.Тульчин та смт.Тростянець. Команду Бершадської ДЮСШ тренує Микола Струтинський.

Студенти Бершадського медичного коледжу – волонтери акції «Серце до серця»

З 2 по 22 квітня 2018 року в районі проходила ХIII Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» з метою забезпечення дитячих лікарень якісним медичним обладнанням. Кожного року ця акція має різний медичний напрямок. Цьогоріч акція проходила з метою збору коштів для закупівлі медичного обладнання для діагностики та лікування дітей з вадами слуху.

Екологічна акція "Розчисти Джерело"

Відповідно до доручення першого заступника голови районної державної адміністрації  від 06 квітня 2018 року № 01.1-13.1/1782, з  метою поліпшення санітарного, естетичного, екологічного та відновлення  гідрологічного стану джерел   у період  з 6 по 30 квітня в районі проводилась  екологічна акція «Розчисти джерело» .

ЗМІНИ У ПОРЯДКУ НАДАННЯ ЖИТЛОВИХ СУБСИДІЙ

Кабінетом  Міністрів України  27 квітня 2018 року прийнято постанову № 329 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року  № 1022,» якою передбачено низку змін. 

Довіряй, але перевіряй: консультує Бершадське бюро правової допомоги

До Бершадського бюро правової допомоги звернувся громадянин Олександр П. з Бершаді за  правовим роз’ясненням ситуації яка у нього сталася. Він  позичив певну грошову суму своєму племіннику, який обіцяв віддати борг через 3 місяці, але пройшов уже рік, а гроші племінник так і не повернув.  Як в такому випадку діяти?