Архів новин

03 Травень 2018

Відбулось засідання робочої групи з підготовки та проведення першого засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

 03 травня 2018 року відбулось засідання робочої групи з підготовки та проведення першого засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації.
   Під час засідання обговорено пропозиції щодо пріоритетних напрямків роботи, структури громадської ради, складу правління, комісій, секретаріату. Призначено дату наступного засідання робочої групи та першого засідання громадської ради. Також  мова йшла  про підготовку  головних документів – положення  та регламенту роботи громадської ради.
  

Підведено підсумки Всеукраїнської акції «Серце до серця»

03 травня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський провів підсумкове  засідання організаційного комітету  з підготовки та проведення районного етапу ХІІІ Всеукраїнської акції «Серце до серця», яка проходила з 02 по 22 квітня.

Лікарі первинного рівня надання медичної допомоги Бершадщини продовжують підписувати декларації із пацієнтами

  З 1 квітня 2018 року стартувала  національна кампанія «Обери свого лікаря», тобто початок укладання угод (заповнення декларації) з обраним лікарем загальної практики-сімейним лікарем, лікарем-педіатром, лікарем- терапевтом. Кожному жителю Бершадського району необхідно обрати свого лікаря та підписати з ним декларацію на медичне обслуговування. Обирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної медичної допомоги, незалежно від місця проживання або реєстрації.

30 квітня розпочалась операція Об’єднаних сил із відсічі та стримування збройної агресії Росії на Донбасі – Президент підписав Указ

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко підписав Указ «Про затвердження рішення РНБО «Про широкомасштабну антитерористичну операцію на території Донецької та Луганської областей», яким вводиться в дію рішення Ради національної безпеки і оборони про зміну формату широкомасштабної антитерористичної операції, яка була запроваджена у 2014 році.

ЕСКО-проекти – це величезний ринок утеплення будівель обсягом близько 8 млрд євро!

На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, відкриваючи IV Форум енергоефективного партнерства у Києві у КВЦ «Парковий» 27 квітня.

Окрім житлового сектору, масштабна термомодернізація необхідна для бюджетної сфери. Це щонайменше 70 тис. дитсадків, шкіл, університетів, лікарень та інших установ.   

Президент підписав Закон, яким посилюється контроль за державним кордоном України

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України Закону України щодо забезпечення прикордонної безпеки держави».
Реалізація законодавчого акту дозволить ефективно протидіяти адміністративним правопорушенням на державному кордоні України, контрольованих прикордонних районах, а також у контрольних пунктах в’їзду-виїзду з або до тимчасово окупованої території України.