Архів новин

02 Травень 2018

Негативні наслідки невчасного проведення атестації робочих місць за умовами праці

 З метою реалізації прав працівників на здорові й безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги і компенсації за роботу у несприятливих умовах праці керівникам підприємств установ та організацій району необхідно проводити атестацію робочих місць із шкідливими умовами праці (далі — атестація).

Президент підписав Закон про ратифікацію Гарантійної угоди між Україною та МБРР для кредитування малого та середнього бізнесу

Президент Петро Порошенко підписав Закон України "Про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект доступу до довготермінового фінансування) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку", що прийнятий Верховною Радою 5 квітня.

Керівникам сільськогосподарських підприємств

Департамент агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької облдержадміністрації повідомляє про початок роботи конкурсної комісії обласної державної адміністрації з питань визначення переліку суб'єктів господарювання агропромислового комплексу для здійснення їх фінансової підтримки через механізм здешевлення кредитів між підприємствами АПК щодо надання компенсації відсоткової ставки.

«Музична парасолька -2018»

28-29 квітня 2018 року в м. Вінниця відбувся ХХУ1 обласний дитячо-юнацький естрадний конкурс “МУЗИЧНА ПАРАСОЛЬКА-2018”. 28 квітня в театрі ім. М. Садовського за звання найкращих змагалися більше 40 танцювальних колективів зі всієї області в різних вікових категоріях: 5-7 років, 8-10 років, 11-14 років, 15-18 років, кожен колектив представив по 2 танцювальні номери.

Відбувся районний фестиваль – конкурс патріотичної пісні «Пісні, народжені патріотами»

 Протягом  квітня  місяця традиційно в клубних установах району проводилося ряд культурологічних заходів,  направлених  на патріотичне виховання молоді. Одним із яких є районний фестиваль – конкурс патріотичної пісні «Пісні, народжені патріотами»,  який відбувся  27 квітня  в Бершадській дитячій музичній  школі  ім.Р.А.Скалецького.

У П’ятківці відбувся інформаційно-просвітницький захід з популяризації сімейних форм виховання, створення патронатних сімей

   Кожна дитина повинна виховуватись у сім’ї і  має право  на родинну турботу. Але є діти, які   не знають, що таке сімейний затишок, що таке батьківське тепло, мамина ласка, турбота дідуся та бабусі.
  Для того , щоб покращити таким дітям життя, дати змогу проживати у повноцінній сім’ї, працівники Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводять інформаційно-просвітницьку роботу з популяризації розвитку сімейних форм виховання, створення патронатних сімей.

Краєзнавча виставка «З історії Бершадського району»

Бершадська центральна районна бібліотека приймає участь у місячнику краєзнавчої книги, що проходить у Бершадському районі. З цієї нагоди у бібліотеці організовано краєзнавчу виставку ««З історії Бершадського району». Виставка має такі розділи:  З історії Бершадського району; Святе як хліб , моє рідне село; Митці поетичного слова Бершадщини. Уся література представлена на виставці містить інформацію краєзнавчого змісту, та була видана місцевими авторами – краєзнавцями, поетами та письменниками Бершадщини.

До уваги бухгалтерів району!

Облагрооб’єднання «Вінницька рада сільгоспвиробників» продовжує організацію навчальних семінарів за програмою САРА – «Сертифікований професійний бухгалтер агробізнесу».
Фахівцями підготовлено семінар на тему «Нова система блокування накладних, бюджетна підтримка, трудові та земельні відносини».
Семінар відбудеться 14 травня 2018 року, за адресою:
м. Вінниця, вул. Соборна 15 А, (Департамент АПР Вінницької ОДА, 5-й поверх, актова зала).
Семінар пройде з 11.00 до 14.00 годин.

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

  02 травня 2018 року голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов провів особистий прийом громадян. На  прийом звернулися жителі сіл Бирлівка та Баланівка із проблемою виділення земельних ділянок учасникам  бойових дій на сході України. У прийомі взяв участь завідувач сектором юридичного забезпечення Дмитро Саковський.

У Ладижині відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс«Зірковий бум-2018»,

29 квітня 2018 в м. Ладижин відбувся ІІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Зірковий бум-2018», в якому взяли участь учні Бершадської ДМШ ім. Р.А.Скалецького та здобули не одну перемогу:
Ансамбль окариністів "Дивограй" (викладач Гончарук О.В) - 2 місце;
Бабій Надія (викладач Гончарук О.В., номінація: естрадний вокал) - 3 місце;
Бондарчук Сергій (викладач Гончарук О.В., номінація:інструментальна музика) - 1 місце;

Події тижня, що минув

Всеукраїнська  дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Джура”.
На стадіоні "Колос" м. Бершадь відбувся районний етап з Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Джура” в якій взяли участь команди загальноосвітніх шкіл району.
http://rdabershad.gov.ua/news/na-bershadshchyni-provedeno-viyskovo-patri...
Районні змагання з міні-футболу .