Архів новин

24 Квітень 2018

Для зацікавлених сільгосптоваровиробників

Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації  інформує, про те що ПрАТ «Уманьферммаш» пропонує для українських аграріїв велику кількість сільськогосподарських машин та обладнання.
ПрАТ «Уманьферммаш» - потужне промислове підприємство, на якому працює майже 1000 чоловік та після модернізації виробництва випускає на новітньому обладнанні експортноорієнтовану техніку.

За тиждень три українські міста відкрили інвесторам можливості для запровадження 80 ЕСКО-проектів у бюджетній сфері!

Лідером у цьому питанні є Київ. Влада столиці затвердила істотні умови для рекордної кількості ЕСКО-договорів – 49 контрактів.ЕСКО-проекти передбачається впроваджувати у дитячих садочках, школах та різних навчальних закладів Оболонського, Святошинського, Солом'янського, Деснянського та Дарницького районів столиці.

Засідання комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій

Перший заступник голови Бершадської райдержадміністрації Володимир Ольшевський провів засідання районної комісії техногенно-екологічної безпеки і надзвичайної ситуації. На засіданні  розглянуто наступні питання: щодо визначення та стану облаштування місць масового відпочинку людей на водних об’єктах, впровадження заходів та недопущення нещасних випадків, пов’язаних із загибеллю людей, 

Бершадці- срібні призери обласних змагань з допризовної молоді


На стадіоні Вінницького національного технічного університету  відбулась обласна Спартакіада серед допризовної молоді.
У змаганнях взяли участь 22 команди з районів та міст обласного значення, загалом 110 учасників. Команду  нашого району представляли учні Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,  у складі Кісика Сергія, Бризгалова Максима, Недобитко Івана, Чорнокульського Олександра

Компенсація на розвиток садівництва

 
Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації повідомляє про   зміни внесені постановою №104 від  07.02. 2018 року в Порядок отримання бюджетних коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.

Лише за три дні населення та ОСББ залучили 270 «теплих кредитів» на суму 23 млн гривень!

За перші три дні роботи Урядової програми «теплих кредитів» у ц. р., з 18 по 20 квітня, нею вже скористалося 50 ОСББ, залучивши у банках 15 млн грн. на енергоефективні заходи у багатоповерхівках. Це свідчить про значну затребуваність програми серед мешканців багатоквартирних будинків, які з нетерпінням чекали її відновлення.

Вихованці Бершадської ДЮСШ - призери обласних змагань з футболу

У м. Ямпілі відбулись обласні фінальні змагання на призи клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 2006 року народження і молодших. У змагання прийняли учать 8 команд.
Вихованці ДЮСШ вдало виступи на даних змаганнях у підсумку посівши ІІІ загальнокомандне місце. Змагання пройшли у цікавій, безкомпромісній боротьбі, і були  підтримані чисельними уболівальниками.
Вітаємо призерів обласних змаганнях з футболу.

У районі продовжується весняна призовна компанія на строкову військову службу

23 квітня 2018 року відбулось засідання районної призовної комісії, яку провів перший заступник голови Бершадської райдержадміністрації, голова районної призовної комісії Володимир Ольшевський.
Весняна  призовна кампанія  триває з 1 квітня до 31 травня поточного року. Призов громадян на строкову військову службу включає проходження ними медичної і районної призовної комісій, відбір найбільш підготовленої, придатної за станом здоров’я молоді та відправлення призовників до військових частин.

Набув чинності закон про "будівельну амністію"

20 квітня 2018 року, набув чинності закон про продовження строку прийняття в експлуатацію об'єктів будівництва, споруджених без дозволу на виконання будівельних робіт.
Документ опубліковано 19 квітня в "Голос України", випливає з картки закону на сайті Верховної Ради.

На обласному фестивалі «Проліски надії – 2018» яскраво та успішно виступили бершадчани

23 квітня учні та вчителі Вінницької області звітували про свою творчу діяльність. Обласний фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2018» відбувся в міському палаці мистецтв «Зоря».
      Бершадщину на обласному фестивалі представили зразковий колектив «Оберіг» та учень 11 класу Дмитро Богач. 

До уваги представників громадськості!

24 квітня 2018 року об 11 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудуться установчі збори з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації ( повторно).  До участі запрошуються уповноважені представники інститутів громадянського суспільства, які подали документи для участі в установчих зборах.