Архів новин

16 Квітень 2018

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охо¬рони праці - «Захищене і здорове покоління».
Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці.

Події тижня, що минув

Спартакіада з настільного тенісу у с. Війтівка.
У с. Війтівка  відбулась районна спартакіада з настільного тенісу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. У змаганнях прийняли участь 12 команд.
http://rdabershad.gov.ua/news/rayonnyy-turnir-z-nastilnogo-tenisu-sered-...
Передвеликодній тиждень.

Весняна акція «За чисте довкілля»

Працівники управління соціальної та молодіжної політики на чолі з начальником Л. Гаврилишиною  приєднались до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Було здійснено зачищення об’їзної дороги Бершадь – Війтівка. У прибиранні взяли участь 25 працівників управління. Ними зібрано 75 мішків сміття.

Триває підготовка до етно - еко - фестивалю «Skyline»

16 квітня  2018 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов за участю голови районної ради Михайла Бурлаки провів робочу нараду із питань підготовки до етно - еко – фестивалю «Skyline», який відбудеться  28-29 липня цього року.

Відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

13 квітня 2018 року відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації. На засідання прибули  6 членів  із 9. Інші були відсутні із поважних причин або, перебуваючи на лікуванні.

Районний тиждень народознавства «Любіть Україну вишневу свою!»

В закладах освіти району з 10 по 13 квітня 2018 року  проведено тиждень народознавства «Любіть Україну вишневу свою!». Підсумком тижня стали конкурс-захист пошуково-дослідницьких робіт «Українська садиба на Поділлі» та виставка робіт юних майстрів народних ремесел «Поділля. Творчість. Діти.», що відбулися   12 квітня 2018 року в актовій залі РМК.

Бо це вигідно: пожвавлюється співробітництво громад, - дані моніторингу Мінрегіону

Більше сотні територіальних громад у минулому місяці скористалися інструментом співробітництва громад. Вже 726 громад активно співпрацюють у різних сферах.

Сучасний підхід до проведення уроків фізичної культури

На базі Флоринської загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури: «Сучасний підхід до проведення уроків фізичної культури з метою поліпшення здоров’я та вдосконалення фізичної підготовки учнів».

Символи району Карта району Публічні версії генеральних планів населених пунктів району ГРОМАДЯНСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО Консультації з громадськістю Громадянська експертиза Закон України "Про інформацію" Закон України "Про звернення громадян" Постанова Кабінету

Факультет податкової міліції Університету державної фіскальної служби України, виховуючи молодь в дусі національно-патріотичної свідомості та відданості присязі, понад 20 років ефективно та якісно проводить підготовку фахівців із захисту економічних інтересів держави.

Навчання відбувається за унікальними за змістом освітніми програмами підготовки випускників навчальних закладів, а саме: шкіл, ліцеїв, коледжів, училищ, технікумів та ветеранів-учасників АТО.

Бершадці - переможці обласного літературно-краєзнавчого конкурсу

З метою залучення учнівської молоді до пошуково – дослідницької діяльності, спрямованої на збір та аналіз фольклорної, літературної і краєзнавчої інформації населених пунктів Вінниччини  та виховання  гармонійно розвиненої особистості цьогоріч проведений обласний літературно – краєзнавчий конкурс «Золота спадщина Поділля».

Заклади освіти Бершадщини беруть активну участь в екологічному двомісячнику

З метою створення сприятливих умов для життя, праці та відпочинку жителів району в екологічно чистому середовищі в закладах освіти Бершадщини проводиться екологічний двомісячник, який розпочався  1 квітня і триватиме по 31 травня 2018 року.
Екологічний двомісячник має   на меті   здійснення за участю педагогічних та учнівських колективів, батьківської громадськості цілого ряду практичних заходів по поліпшенню стану довкілля, в тому числі:

Чисто там, де не смітять…

Будинок дитячої творчості розташований в самому центрі нашого міста. Навесні всі садиби, подвірʼя та вулиці чепуряться – хочеться зустріти довгождану весну  чистими та ошатними  будинками, садками, вулицями. Чепуриться місто!

Звітний концерт відділу народних інструментів «Вишнева моя Україна»

13 квітня 2018 року в приміщенні Бершадської  ДМШ ім. Р.А. Скалецького відбувся звітний концерт відділу народних інструментів під назвою «Вишнева моя Україна».  Своїми виступами радували глядачів як солісти, так і творчі колективи  сопілкарів, бандуристів, гітаристів, баяністів, а також ансамбль народних інструментів. 

Квіти біля школи садили вчителі та учні

Учні та вчителі  Бершадської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №1  посадили квіти біля школи. Цю ідею підтримала мама учня 3-Б класу Карімова Руслана Базарбаївна, яка професійно займається вирощуванням квітів. Саме вона привезла і подарувала три ящики квітів. Діти радо долучились до посадки. Учні 10-Б, 11-А, 5-Б, 7-В копали, поливали, садили. Ми отримали задоволення від роботи.

Всеукраїнський конкурс «Подільська весна – 2018»

 Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», Положення про початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства культури України від 06.08.2001 року за №803/5994, наказу управління культури і мистецтв облдержадміністрації №12 від 10.01.2018 року,  з метою підтримки обдарованих дітей та вивчення і розповсюдження досвіду роботи провідних викладачів мистецьких шкіл,