Архів новин

16 Квітень 2018

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні

Відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 № 685/2006, Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, визначено Днем охорони праці в Україні. За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охо¬рони праці - «Захищене і здорове покоління».
Для досягнення поставлених цілей в інтересах молодого покоління працівників потрібен узгоджений комплексний підхід до викорінення дитячої праці та популяризації культури безпеки і гігієни праці.

Події тижня, що минув

Спартакіада з настільного тенісу у с. Війтівка.
У с. Війтівка  відбулась районна спартакіада з настільного тенісу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. У змаганнях прийняли участь 12 команд.
http://rdabershad.gov.ua/news/rayonnyy-turnir-z-nastilnogo-tenisu-sered-...
Передвеликодній тиждень.

Весняна акція «За чисте довкілля»

Працівники управління соціальної та молодіжної політики на чолі з начальником Л. Гаврилишиною  приєднались до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Було здійснено зачищення об’їзної дороги Бершадь – Війтівка. У прибиранні взяли участь 25 працівників управління. Ними зібрано 75 мішків сміття.

Триває підготовка до етно - еко - фестивалю «Skyline»

16 квітня  2018 року голова райдержадміністрації Іван Стефанцов за участю голови районної ради Михайла Бурлаки провів робочу нараду із питань підготовки до етно - еко – фестивалю «Skyline», який відбудеться  28-29 липня цього року.

Відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

13 квітня 2018 року відбулося засідання ініціативної групи з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації. На засідання прибули  6 членів  із 9. Інші були відсутні із поважних причин або, перебуваючи на лікуванні.

Районний тиждень народознавства «Любіть Україну вишневу свою!»

В закладах освіти району з 10 по 13 квітня 2018 року  проведено тиждень народознавства «Любіть Україну вишневу свою!». Підсумком тижня стали конкурс-захист пошуково-дослідницьких робіт «Українська садиба на Поділлі» та виставка робіт юних майстрів народних ремесел «Поділля. Творчість. Діти.», що відбулися   12 квітня 2018 року в актовій залі РМК.

Бо це вигідно: пожвавлюється співробітництво громад, - дані моніторингу Мінрегіону

Більше сотні територіальних громад у минулому місяці скористалися інструментом співробітництва громад. Вже 726 громад активно співпрацюють у різних сферах.

Сучасний підхід до проведення уроків фізичної культури

На базі Флоринської загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар-практикум для вчителів фізичної культури: «Сучасний підхід до проведення уроків фізичної культури з метою поліпшення здоров’я та вдосконалення фізичної підготовки учнів».

Бершадці - переможці обласного літературно-краєзнавчого конкурсу

З метою залучення учнівської молоді до пошуково – дослідницької діяльності, спрямованої на збір та аналіз фольклорної, літературної і краєзнавчої інформації населених пунктів Вінниччини  та виховання  гармонійно розвиненої особистості цьогоріч проведений обласний літературно – краєзнавчий конкурс «Золота спадщина Поділля».

Заклади освіти Бершадщини беруть активну участь в екологічному двомісячнику

З метою створення сприятливих умов для життя, праці та відпочинку жителів району в екологічно чистому середовищі в закладах освіти Бершадщини проводиться екологічний двомісячник, який розпочався  1 квітня і триватиме по 31 травня 2018 року.
Екологічний двомісячник має   на меті   здійснення за участю педагогічних та учнівських колективів, батьківської громадськості цілого ряду практичних заходів по поліпшенню стану довкілля, в тому числі:

Чисто там, де не смітять…

Будинок дитячої творчості розташований в самому центрі нашого міста. Навесні всі садиби, подвірʼя та вулиці чепуряться – хочеться зустріти довгождану весну  чистими та ошатними  будинками, садками, вулицями. Чепуриться місто!

Звітний концерт відділу народних інструментів «Вишнева моя Україна»

13 квітня 2018 року в приміщенні Бершадської  ДМШ ім. Р.А. Скалецького відбувся звітний концерт відділу народних інструментів під назвою «Вишнева моя Україна».  Своїми виступами радували глядачів як солісти, так і творчі колективи  сопілкарів, бандуристів, гітаристів, баяністів, а також ансамбль народних інструментів. 

Квіти біля школи садили вчителі та учні

Учні та вчителі  Бершадської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ст №1  посадили квіти біля школи. Цю ідею підтримала мама учня 3-Б класу Карімова Руслана Базарбаївна, яка професійно займається вирощуванням квітів. Саме вона привезла і подарувала три ящики квітів. Діти радо долучились до посадки. Учні 10-Б, 11-А, 5-Б, 7-В копали, поливали, садили. Ми отримали задоволення від роботи.

Всеукраїнський конкурс «Подільська весна – 2018»

 Відповідно до Закону України «Про позашкільну освіту», Положення про початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад, затвердженого наказом Міністерства культури України від 06.08.2001 року за №803/5994, наказу управління культури і мистецтв облдержадміністрації №12 від 10.01.2018 року,  з метою підтримки обдарованих дітей та вивчення і розповсюдження досвіду роботи провідних викладачів мистецьких шкіл,