Архів новин

12 Квітень 2018

"Первинка" Бершадщини проводить підписання декларацій з пацієнтами

Лікарі КУ «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» підписують декларації з пацієнтами, які вже обрали собі сімейного лікаря. Для проведення кампанії «Обери свого лікаря» у нашому районі медична інформаційна система – МедЕйр - закуплена для всіх робочих  місць. Кількість лікарів первинного рівня  надання медичної допомоги, які практикують в районі: лікарів ЗПСМ – 20, лікарів-педіатрів – 2, лікар -терапевт – 1.

Президент ініціює припинення дії положень Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та Росією, не сумісних з національними інтересами України

Президент ініціює припинення дії положень Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та Росією, не сумісних з національними інтересами України

Президент Петро Порошенко має намір внести на розгляд Верховної Ради законопроект про негайне одностороннє припинення дії положень Договору про дружбу, співробітництво та партнерство між Україною та Росією, які не сумісні з національними інтересами України та реалізацією її права на самооборону.

Питання адекватної відповіді на безпекові виклики стає найактуальнішим для світу, – Володимир Гройсман

Адекватна відповідь світу на існуючі сьогодні безпекові виклики стає найбільш актуальним питанням, яке потребує відповіді. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу на Київському безпековому форумі.

«Питання адекватності сприйняття ситуації і адекватності дій демократичного світу стає найбільш важливим», - сказав Володимир Гройсман.

Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

12 квітня 2018 року відповідно до  затвердженого графіку голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов провів особистий прийом громадян.
Із зверненням   до керівника Бершадщини звернувся житель с. Флорино із проханням допомогти вирішити питання щодо  встановлення межових знаків  земельної ділянки

Більше сорока мільйонів гривень державної субвенції передбачено на реалізацію програми реімбурсації на Вінниччині

У 2018 році продовжується успішне впровадження програми державного відшкодування вартості лікарських засобів при амбулаторному лікуванні окремих захворювань (програма реімбурсації), розпочатої минулого року.

На здійснення вказаних видатків в обласному бюджеті на поточний рік передбачено 40983,8 тис.грн. за рахунок коштів відповідної субвенції з державного бюджету обласному бюджету, яку розподілено між бюджетами адміністративно-територіальних одиниць області.