Архів новин

11 Квітень 2018

Державна підсумкова атестація у початковій школі в 2017/2018 навчальному році проводиться з двох предметів

Державна підсумкова атестація (ДПА) у початковій школі в 2017/2018 навчальному році проводиться відповідно до Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти, листа МОН «Щодо проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти у 2017/2018 навчальному році» № 1/9-185 від 27 березня 2018 року та листа МОН «Про організоване завершення 2017/2018 н. р. та особливості проведення ДПА у закладах загальної середньої освіти» №1/9-66 від 31 січня 2018 року.

Нова українська школа для першокласників

У перших класах, що з 1 вересня 2018 року навчатимуться за новим стандартом початкової школи, має бути організовано 8 навчальних осередків, а їх створення підтримає держава спеціальною субвенцією майже в 1 мільярд гривень. Про це розповіла Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час освітньої панелі розширеної Урядової наради у місті Вінниці.

У Поташні відбулися збори жителів села

10 квітня 2018 року відбулися збори мешканців с.Поташня, у яких взяли участь голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, заступник директора ПП "Явір-Агросервіс" Василь Данильченко.  Серед присутніх був Флоринський сільський голова Сергій Рожкевич.

Особи, які працюють за цивільно правовим договором отримали право на матеріальне забезпечення від Фонду соціального страхування України

Особи, які працюють на умовах цивільно-правового договору (далі — ЦПД), мають бути в обов’язковому порядку застраховані у Фонді соціального страхування. Це дає працівникам право на отримання матеріального забезпечення та соціальних послуг.

Спільними зусиллями зроблена добра справа

  Нарешті теплі весняні дні наступили, тож настав час активно взятися за благоустрій та прибирання. В нашому районі проводиться щорічна акція "За чисте довкілля". У рамках її проведення визначено комплекс заходів для забезпечення чистоти і порядку на території населених пунктів. 

Виїзний прийом громадян відбувся у с.Поташня

10 квітня 2018 року,    відповідно до затвердженого графіку, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака провели виїзний прийом громадян у Поташнянській територіальній громаді.

Указом Президента України затверджена Річна національна програма під егідою Комісії Україна – НАТО на 2018 рік

З метою забезпечення виконання пріоритетних завдань співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору, на виконання рішень, прийнятих під час засідання Комісії Україна – НАТО на рівні глав держав та урядів (9 липня 2016 року, м.Варшава, Республіка Польща), а також відповідно до пунктів 1, 3 і 17 частини першої статті 106  Конституції України Президент України ПЕтро Порошенко своїм указом затвердив Річну національну програму під егідою Комісії Україна – НАТО на 2018 рік 

Облаштування лікарень і ФАПів – відповідальність місцевої влади, про це треба говорити публічно, - Володимир Гройсман

Формування та облаштування регіональних закладів охорони здоров’я – від ФАПів до профільних клінік – це відповідальність районів та громад, яким ці заклади належать. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

11 квітня - Міжнародний день визволення в’язнів фашистських концтаборів

   11 квітня світова громадськість згадує події, які відбувалися в 1945 році. Друга світова війна наближалася до свого фінального завершення, але не всім судилося дожити до цієї події.

Діана Скогутовська- переможниця обласної краєзнавчої олімпіади

Учениця Флоринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Діана Скогутовська взяла участь у ХХІХ обласній краєзнавчій олімпіаді учнівської молоді (вікова категорія 5-8 класи).
      За підсумками журі Діана Скогутовська зайняла перше місце у ХХІХ обласній краєзнавчій олімпіаді учнівської молоді «Моя Вінниччина». Найщиріші вітання  та побажання успіхів і наснаги.

Соціально-економічне становище Бершадського району за січень-лютий 2018 року

                   (За даними Головного управління статистики у Вінницькій області)


Населення
На 1 лютого  2018р. чисельність наявного населення Бершадського району, за оцінкою, становила 58,4 тис. осіб. Упродовж січня 2018р. чисельність населення зменшилась на 51 особу.