Архів новин

10 Квітень 2018

Щорічний місячник Червоного Хреста

З 1 по 30 квітня проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «100 років милосердя». Акція підтримується урядом, органами влади, місцевого самоврядування, ветеранськими та іншими організаціями, мета якої - привернути увагу суспільства до проблем найбільш вразливих категорій населення: насамперед надання адресної допомоги громадянам потерпілим внаслідок збройного конфлікту

У районі триває акція "За чисте довкілля"

Першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька проведено робочу нараду із керівниками структурних підрозділів, управлінь та  організацій  щодо проведення у районі акції «За чисте довкілля».

Урочисто склав Присягу державного службовця

 10 квітня 2018 року у присутності начальника управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації Л.Гаврилишиної, та державних службовців управління урочисто склав Присягу державного службовця Лещенко Сергій Іванович, призначений на посаду провідного спеціаліста – юрисконсульта управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації, переможець конкурсу, відповідно до наказу №15-к від 06.04.2018.

Засідання раойнного методичного об'єднання учителів фізики

Творчо та конструктивно пройшло засідання раойнного методичного об'єднання учителів фізики на базі Баланівської ЗОШ І – ІІІ ступенів під девізом: «Зібратися  разом – це початок, триматися разом – це прогрес, працювати  разом – це успіх!»

Події тижня, що минув

За програмою районної спартакіади освітян.                                                                                     
У Бершадських загальноосвітніх школах №1 і №3 відбулись фінальні змагання за програмою районної спартакіади освітян з волейболу серед чоловіків і жінок, змагались 16 команд.
http://rdabershad.gov.ua/news/spartakiada-sered-pracivnykiv-osvity-z-vol...

Передвеликодній тиждень у Бершадській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3

Щоб тепло та урочисто зустріти Великдень, школярі готувалися заздалегідь: власноруч виготовляли святкові вироби, малюнки та оригінальні стіннівки на великодню тематику, прикрасили школу пасхальними деревцями та організували виставку тематичних композицій. Передвеликодній тиждень у Бершадській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3 був по-справжньому святковим та сповненим сюрпризів. 

Президент підписав Указ про заснування Дня поліції України

Президент Петро Порошенко підписав Указ про заснування 4 липня Дня поліції України. Про це Глава держави повідомив під час виступу на урочистому заході з нагоди вручення сертифікатів на водний та автомобільний транспорт Національній поліції України.

Районний турнір з настільного тенісу серед учнів загальноосвітніх шкіл

У с. Війтівка  відбулась районна спартакіада з настільного тенісу серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. У змаганнях прийняли участь 12 команд. У гострому суперництві  у цій найпопулярнішій грі сучасності, яка розвиває спритність, витривалість, швидкість і мислення  команди продемонструвала хороші результати.
Переможцями і призерами стали :