Архів новин

06 Квітень 2018

Великоднє диво своїми руками

Напередодні Великодня в Малокиріївській  загальноосвітній школі  провели майстер-клас з декупажу писанок. Декупаж - техніка, що дозволяє перетворити на справжній предмет мистецтва все, що завгодно, не виключенням є і яйця. Діти з невгамовною цікавістю поринають у світ писанкарства. Так народжувалися під ніжними дитячими ручками різнокольорові писанки. Творчі роботи учасники майстер-класу мають змогу продемонструвати на виставці, присвяченій Великодню.
Гарних вам свят!

Права на землю для захисників України

Учасники бойових дій та особи прирівняні до них мають право на першочергове відведення у власність або користування земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва (для городництва у користування).
     У межах норм безплатної приватизації (передачі) земельні ділянки передаються у власність у таких розмірах:

Операція «Первоцвіт – 2018»: збережемо вразливі види рослин

  Із початком весни на ринках та вулицях міст і сіл можна побачити продавців ранньоквітучих, ендемічних, реліктових рослин, які знаходяться під загрозою знищення. Слід пам’ятати, що за збирання та продаж рослин, які занесені до Червоної книги України, загрожує адміністративна відповідальність.

Передсвятковий майстер-клас подарував позитивні емоції та унікальні смачні вироби

       Напередодні Великодня відбувся цікавий, корисний, захоплюючий передсвятковий майстер-клас із розпису медово-імбирного печива від справжньої чарівниці-кондитера Тетяни Дацюк. У заході взяли участь державні службовці із своїми дітьми та онуками. Ініціатором його проведення виступила Молодіжна рада райкому профспілки працівників держустанов.

Незабаром Великодні свята та поминальні дні – про що варто пам’ятати, щоб не отримати харчове отруєння!

    Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства  Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області  нагадує мешканцям  району про ризик харчових отруєнь під час святкування.

Відбувся брифінг з питань організації та належного проведення весняної призовної кампанії

Голова районної призовної комісії – перший заступник голови Бершадської райдержадміністрації Ольшевський В.Е. та військовий комісар, полковник Плахотнюк  В.І. провели  брифінг з питань організації та належного проведення весняної призовної кампанії.

Про роботу центру надання адміністративних послуг у березні

        Протягом березня  2018 року Центром надання адміністративних послуг Бершадської райдержадміністрації  надано 2366 адміністративних послуг.
         Якщо розглядати чисельність адміністративних послуг, наданих за суб’єктами надання, то статистика наступна:
- Державна реєстрація нерухомого майна 1309 послуги;
- Державна реєстрація бізнесу 131 послуги;

Учні та працівники Красносільської школи долучилися до акції благоустрою

У чистий четвер учні, вчителі та персонал нашої рідної школи  провели прибирання території – це дійство стало доброю великоднею традицією.  Спільна праця – згуртовує, а весняні прибирання сміття є елементом виховання поваги до природи та навколишнього середовища. На жаль, хоч і у нашому парку встановлені контейнери для сміття, велику кількість його люди викидають повз них. Хотілося, щоб ми та наші діти любили  та шанували природу і наше село...

Бершадці успішно виступили на обласному турнірі з греко-римської боротьби

В смт. Теплик відбувся обласний турнір з греко-римської боротьби «ДРУЖБА» серед юнаків 2004 – 2010 років народження, в якому взяли участь команди Теплика, Вінниці, Гайсина, Могилів – Подільського, Конотопа, Черкас, Бершаді та спортсменів Молдови.

Проведена атестація педагогічних працівників

Засідання районної атестаційної комісії відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації проходили 29 березня, 3 та 4 квітня. Членами атестаційної комісії  вивчено матеріали атестації, характеристики, клопотання шкільних атестаційних комісій про присвоєння вищої кваліфікаційної категорії, педагогічних звань та нагородження грамотами різного рівня.
  У підсумку районною атестаційною комісією проатестовано:

Валерій Коровій: Вінниччина є абсолютним лідером в системі трансформації надання адміністративних послуг

Про це зазначив голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій, даючи коментарі журналістам по завершенню  урядової наради «Децентралізація та регіональний розвиток», яка пройшла у Вінниці/

За словами Валерія Коровія, проведення такого рівня заходу саме у Вінниці  є визнанням того, що  заходи, які здійснюються  на Вінниччині  та в нашому обласному центрі  в рамках децентралізації  мають позитивний результат та визнаються на вищому державному рівні.