Архів новин

04 Квітень 2018

На Бершадщині відбулися урочисті проводи до Збройних Сил України

4 квітня 2018 року у залі Бершадської музичної школи ім.Р.Скалецького відбулися   урочисті проводи призовників весняного призову 2018 року на строкову службу до лав Збройних Сил України.  Щоб провести хлопців в залі зібралися батьки, родичі, друзі, близькі, молодь міста, усі хто побажав підтримати молодих хлопців,   які днями поповнять ряди захисників нашої країни.

До уваги представників громадськості!

04 квітня 2018 року об 11 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудуться установчі збори з формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації. До участі запрошуються уповноважені представники інститутів громадянського суспільства, які подали документи для участі в установчих зборах.

Бершадці - призери чемпіонату України з боротьби сумо

    У м. Луцьк відбувся чемпіонат України з боротьби сумо  серед дорослих, молоді  та юніорів. У змаганнях взяли участь вихованці Бершадської ДЮСШ.
      В результаті проведених поєдинків Богдан Гонтарук виборов срібло у абсолютній ваговій категорії а Юлія Горобець здобула бронзову медаль - це  учні Красносільської ЗОШ.
    Вітаємо призерів чемпіонату та тренера Сергія Коваля!

Громади зможуть приєднуватися до міст обласного значення – закон прийнято

3 квітня Верховна Рада України прийняла в другому читанні та в цілому законопроект №6466 щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення. За це рішення проголосували 268 народних депутатів (поіменне голосування).