Архів новин

03 Квітень 2018

На Бершадщині зафіксовано рекорд України із 800 книг Шевченківського «Кобзаря», презентованих у одному місці

3 квітня 2018 року у Бершадській ЗОШ І – ІІІ ст.№1 відбулася акція з фіксацією національного рекорду « Найбільша демонстрація книг, присвячених  життю та творчості Т.Г. Шевченка, які презентовано у школі №1» що здійснюється під егідою Книги рекордів України.

Заходи з благоустрою розпочалися

3 квітня 2018 року першим заступником голови райдержадміністрації Володимиром Ольшевським за участю заступника голови районної ради Сергія Пересунька проведено робочу нараду з керівниками організацій, установ, структурних підрозділів райдержадміністрації з питання проведення благоустрою та санітарної очистки територій, закріплених за ними.

Президент підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів»

Закон передбачає створення законодавчого механізму невідворотності відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів шляхом запровадження фото-, відеофіксації правопорушень.

У Мінрегіоні закликають Парламент прийняти закон про приєднання громад до міст обласного значення

Сьогодні спільно з міжнародними партнерами, Євросоюзом та місцевим самоврядуванням напрацьована законодавча маршрутна карта децентралізації, яка містить 17 першочергових до прийняття законів. Їх прийняття вирішить два ключові напрямки  – спрощення інструментів об’єднання і приєднання навколо міст обласного значення. А також, це потужна мотивація громад збільшувати свої можливості, повноваження, надходження і ресурси.

Лікарі первинного рівня надання медичної допомоги почали підписувати декларації із пацієнтами

  З 1 квітня 2018 року стартувала  національна кампанія «Обери свого лікаря», тобто початок укладання угод (заповнення декларації) з обраним лікарем загальної практики-сімейним лікарем, лікарем-педіатром, лікарем- терапевтом. Кожному жителю Бершадського району необхідно обрати свого лікаря та підписати з ним Декларацію на медичне обслуговування. Обирати лікаря можна у будь-якому закладі первинної медичної допомоги, незалежно від місця проживання або реєстрації.

БЛАГОУСТРІЙ – ЦЕ ВІЗИТНА КАРТКА КОЖНОГО НАСЕЛЕНОГО ПУНКТУ


        Благоустрій в усі часи був візиткою будь-якого населеного пункту, створював затишок, комфорт для самих мешканців, забезпечуючи сприятливі умови для їхньої життєдіяльності. Саме з того який в місті благоустрій, в якому стані дороги, тротуари, площі, як виглядають зелені насадження, яка ситуація з впорядкуванням парків та скверів,  складається враження про населений пункт. Весна вже пробудила природу, а значить настав час активно взятися за благоустрій та санітарне прибирання навколишнього середовища.

Відбулося засідання організаційного комітету з проведення у районі ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Почуй світ!»

2 квітня 2018 року відбулося засідання організаційного комітету з питання проведення ХІІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Почуй світ!». Розпочинаючи засідання, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський відмітив, що головою райдержадміністрації прийнято розпорядження, відповідно до якого у районі проводитимуться різноманітні заходи, що супроводжуватимуть Акцію.

Міжнародний день дитячої книги відзначили у Бершадській загальноосвітній школі №3

Міжнародний день дитячої книги відзначається, починаючи з 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального рівня нових поколінь людства. Це свято відзначається в День народження великого датського казкаря Г. Х. Андерсена (1805-1875).
Основа свята - популяризація дитячої книги та читання, яке підкреслює величезне значення книги у духовному й інтелектуальному розвитку нових поколінь .

Депутати Верховної Ради підтримали законопроект, який дозволяє узаконити будинки та дачі, що були збудовані без дозвільної документації

Відповідне рішення було ухвалене під час пленарного засідання Верховної Ради у четвер 22 березня.
За законопроект №3696, який вносить зміни в існуючий закон про регулювання містобудівної діяльності нардепи проголосували у другому читанні. Його підтримало 276 депутатів народних обранців.

З 2 квітня українці починають підписувати декларації з сімейними лікарями

Лікар, якому довіряєте, паспорт, ідентифікаційний код  та мобільний телефон – такі умови для початку підписання декларацій з  сімейними лікарями, яке розпочинається уже від сьогодні.

Заклади первинного рівня  Вінниччини готові до  старту медичної реформи. Із 46 закладів «первинки» - 45 уже працюють у системі «eHealth». На сьогоднішній день створено 23 комунальних некомерційних підприємства.

Про це зазначила директор Департаменту охорони здоров’я ОДА Людмила Грабович під час зустрічі з головними лікарями «первинки» області.

Бершадські школярі стали переможцями обласного етапу ХІ Міжнародного екологічного конкурсу «Загадкове життя домашніх улюбленців»

ХІ Міжнародний екологічний конкурс "Загадкове життя домашніх улюбленців"  проводиться у співпраці з Департаментом охорони здоров'я та
соціальних справ Міського управління Вроцлава (Польща) під егідою
Вроцлавського Природничого Університету. Організатором конкурсу в Україні є
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.

До уваги осіб з інвалідністю: про можливість проходження безкоштовної професійної реабілітації

Вінницький міжрегіональний центр професійної реабілітації інвалідів «Поділля» є державною установою сфери управління Міністерства соціальної політики, метою діяльності якого є здійснення заходів, спрямованих на підготовку людини з інвалідністю до професійної діяльності.
Центр здійснює підготовку за 22 професіями:

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України у 2017-2018 навчальному році

Секція теоретична фізика
( базова дисципліна фізика)

І місце - Панасюк Юлія, учениця 9 класу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,(95 балів)
ІІ місце - Янчук Софія, учениця 9 класу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,(93 бали)
- Микитюк Ангеліна, учениця 9 класу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст., (90 балів)
ІІІ місце - Падалко Олександр, учень 9 класу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.,(84.5 балів)

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

Постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян Бершадської районної державної адміністрації створена для забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Події тижня, що минув

Про Всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя».
Для участі в Конкурсі потрібно до 31 березня 2018 року надіслати заявку разом з відео роликом в редакцію журналу «Охорона праці» на електронну адресу mail@ohoronapraci.kiev.ua .
Детальна інформація щодо проведення Конкурсу розміщена на сайті журналу «Охорона праці» http://ohoronapraci.kiev.ua/konurs-videorolikiv/

Підсумки районного етапу Всеукраїнського конкурсу «Квітуча Україна»

З метою формування екологічної культури особистості, активізації пізнавальної, творчої діяльності учнів, залучення учнівської молоді до роботи щодо покращення зовнішнього озеленення та ландшафтного дизайну територій навчальних закладів, з 05 по 20 березня   2018 був проведений районний  відбірковий (заочний) етап Конкурсу.

Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян

Постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян Бершадської районної державної адміністрації створена для забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

Затверджено завдання для учасників І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

    Відповідно до Плану заходів з підвищення кваліфікації державних службовців райдержадміністрації у рамках І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» відбулось чергове засідання організаційного комітету Конкурсу.  
       На засіданні затверджені завдання для учасників І туру Конкурсу:   
o практичні завдання з володіння персональним комп’ютером;
o ситуаційні завдання щодо складання ділових документів;