Архів новин

02 Квітень 2018

З 2 по 22 квітня - Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!»

По всіх регіонах України у період з 2 по 22 квітня 2018 року проходитиме ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів для дітей з вадами слуху з подальшим придбанням  медичного обладнання для дитячих обласних лікарень.

Бершадський районний військовий комісаріат постійно проводить відбір кандидатів віком від 18 до 60 років на проходження військової служби за контрактом в Збройних силах України

Останнім часом в країні змінюється ставлення до Збройних сил України. Зросла потреба у професійній та вмотивованій армії. Бершадський районний військовий комісаріат постійно проводить відбір кандидатів віком від 18 до 60 років на проходження військової служби за контрактом в Збройних силах України.

Районні змагання з армспорту

У м. Бершадь відбулись районні змагання серед юнаків і дівчат з армспорту. Їх мета - пропагування здорового способу життя, популяризація армспорту, як масового виду спорту. За підсумками змагань спортсмени продемонстрували хороші результати. Переможцями у своїх вагових категоріях стали: Скрипник Олександра, Кравчук Вікторія, Недобитко Софія, Рожко Діана, Демчук Євген, Клибанський Ярослав.

Пробне ЗНО. Спробуй свої сили!

В останній день березня усі зареєстровані на пробне ЗНО учасники виконували завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов.

Спартакіада серед працівників освіти з волейболу

У Бершадських загальноосвітніх школах №1 і №3 відбулись фінальні змагання за програмою районної спартакіади освітян з волейболу серед чоловіків і жінок. У змаганнях прийняли участь 16 команд. Учасники активно змагались, проявили справжній спортивний характер і показали хороші ігри. Непереборний спортивний дух та позитивний настрій панував у спортивних залах протягом змагань. Кожна гра була цікавою та захоплюючою. Переможцями і призерами стали :

Творчий вечір Ганни Секрет

   29 березня 2018 року в актовій залі Вінницької телерадіокомпанії  «Вінтера»  відбувся творчий вечір заслуженої журналістки України, ведучої культурологічних програм  «Дивоцвіти» та «Будьмо знайомі» Ганни Секрет.
    В вечорі прийняли участь учасники програми «Дивоцвіти» зразковий аматорський  ансамбль сопілкарів «Жайвір» Баланівського СБК Бершадського району керівник В.Х.Віхренко, та майстриня вишивальниця Є.В.Літвін.