Архів новин

12 Березень 2018

Північноатлантичний Альянс офіційно визнав прагнення України до набуття повноцінного членства в НАТО

Північноатлантичний Альянс офіційно визнав прагнення України до набуття повноцінного членства в цій організації. Про це повідомила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе за результатами перемовин з цього приводу із заступником Генсека НАТО Роуз Геттемюллер.

Громадянам, які є власниками декількох земельних ділянок та мають право на пільгу, необхідно до 1 травня подати відповідну заяву до фіскальної служби.

Громадянам, які є власниками декількох земельних ділянок та мають право на пільгу, необхідно до 1 травня подати відповідну заяву до фіскальної служби. Податківці  звертають увагу, що  статтею 281 Податкового кодексу визначено категорії фізичних осіб, які мають право на пільги щодо сплати земельного податку, та надано перелік видів земельних ділянок та їх розмір, щодо яких зазначені категорії фізичних осіб мають право скористатися пільгами.

Легалізація трудових відносин та заробітної плати

З метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо дотримання у своїй діяльності вимог трудового законодавства та захисту прав громадян, пов’язаних з легалізацією трудових відносин в районі продовжує роботу районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

ЯК ОБРАТИ СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ

Адміністрація КУ "Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" звертає увагу мешканців Бершадського району на необхідності обрати сімейного лікаря.  Тепер медична допомога не прив'язана до місця прописки або проживання. Кожен українець може вибрати терапевта, педіатра, або сімейного лікаря у будь-якому медичному закладі, а гроші за ваше медичне обслуговування заплатить держава.
КРОК ПЕРШИЙ - ВИЗНАЧІТЬСЯ З ЛІКАРЕМ

Події тижня, що минув

Виставка – портрет «Невичерпне натхнення Федора Шевчука».
З нагоди ювілейного дня народження краєзнавця, заслуженого журналіста України Федора Харитоновича Шевчука в Бершадській центральній районній бібліотеці  оформлено виставку – портрет «Невичерпне натхнення Федора Шевчука».
http://rdabershad.gov.ua/news/nevycherpne-dzherelo-nathnennya
Результати Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Верховна Рада у четвер ухвалила у першому читанні проект Закону про Вищий антикорупційний суд №7440.

Заступник голови Адміністрації Президента Олексій Філатов, який представляв президентський законопроект, нагадав, що створення Вищого антикорупційного суду як Вищого спеціалізованого суду у єдиній системі судоустрою передбачене Законом про судоустрій і статус суддів, який ВРУ ухвалила у червні 2016 року.

Турбота та увага пацієнтам відділення стаціонарного догляду

    Для підопічних відділення стаціонарного догляду с. Маньківки свято весни прийшло з квітами, смаколиками та святковим концертом.
      6 березня привітали  колектив відділення стаціонарного догляду та  підопічних начальник УСМП Гаврилишина Л.І., директор територіального центру Революк О.В. Олег Революк побажав вічної  весни в душі, адже коли в душі весна, є сподівання, мрії, є життя.

Енергонезалежність країни полягає у ефективності споживання енергоресурсів та диверсифікації джерел енергії!

Про державну політику у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики розповів Голова Держенергоефективності Сергій Савчук у прямому ефірі програми «Київ.Live» на телеканалі «Київ».