Архів новин

07 Березень 2018

Бершадщина вшанувала Великого Кобзаря

     7 березня 2018 року біля  пам’ятного знака Т. Шевченка відбувся  мітинг з нагоди 204-ї  річниці від  дня народження Великого Кобзаря, у якому  взяли участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака, заступник Бершадського міського голови Віталій Синявський, делегацій трудових колективів, політичних партій громадських організацій та ЗМІ.

Вікторина "Великий Кобзар, велика людина "

Про нерозв’язані вузли української історії, про мораль народу і про людське серце, навіть про мальовничий український пейзаж Тарасу Григоровичу Шевченку дав Бог дар говорити з найвищою емоційною напругою, з нестримністю, яка мимоволі захоплює. Творчість Тараса Шевченка - найболючіший нерв українського народу, найскладніша сторінка української літератури. Так, як жив сам Тарас у сердечній напрузі, в постійному борінні думок і почуттів, будь-якій людині жити важко. Йому судилося пізнати ще на землі і пекло, і рай.

Шевченкове слово у серці бринить

6 березня 2018 року в Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ст  №2 проведена літературно – музична композиція «Шевченкове слово у серці бринить» для учнів 9 класу. З метою вшанування пам’яті Тараса Шевченка, популяризації творчості та постаті великого Кобзаря.

Розпочато роботу з виготовлення погруддя Герою України Юрію Коваленку

7 березня 2018 року відбулося засідання робочої групи з питань увічнення пам’яті бершадців,  загиблих під час проведення анти - терористичної операції, утвореної дорученням голови райдержадміністрації від 20 лютого 2018 року № 01.1- 39/968.

Презентація персональної виставки Ольги Феклістової «Чарівні барви дівочих мрій»

 6 березня  у виставковій районного краєзнавчого музею відбулась презентація персональної виставки Ольги Феклістової «Чарівні барви дівочих мрій». Присутні на презентації мали добру нагоду відкрити для себе творчість  молодї, красивої та  талановитої дівчини - Ольги Сергіївни  Феклістової, яка  народилась в місті Бершадь 23 вересня 1998 року. Навчалася в  Бершадській ЗОШ I-III ст. №2.

Керівники району та міста привітали із Жіночим святом матерів загиблих бершадчан

      Напередодні Жіночого свята голова Бершадської райдержадміністрації іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та міський голова Михайло Кольченко привітали матерів загиблих на сході України бершадчан:  матір Героя України Юрія Коваленка -  Олену Коваленко та матір Вячеслава Дремлюха   - Галину Дремлюх.

Міненерговугілля: Енергосистема України з 7 березня працює у звичному режимі

Кризовий комітет на засіданні 6 березня прийняв рішення про завершення кризової ситуації рівня надзвичайної ситуації, починаючи з 7 березня 2018 року.

До уваги одержувачів допомоги при народженні дитини

       Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від  27.12.2001 №1751 «Про затвердження Порядку призначення та виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» зі змінами та доповненнями  заява для призначення допомоги при народженні дитини може бути подана в  електронній  формі  (з використанням засобів телекомунікаційних систем,  через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним  інформаційні  системи  органів  виконавчої влади та місцев

Натхнене слово Кобзаря

  В історії нашої держави є  імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує все людство. До них належить   ім’я великого українського поета – Тараса Григоровича  Шевченка.
  Працівники Бершадської центральної районної бібліотеки До дня народження українського поета, художника Т.Г. Шевченка оформили виставку "Натхненне слово Кобзаря" в приміщенні Бершадської  дитячої музичної школи ім. Р. Скалецького під час конкурсу читців "Кобзар і Україна"

Про стан захворюваності на грип та ГРВІ станом на 1 березня 2018 року

Починаючи  з кінця вересня (40-ого тижня) 2017 року, який офіційно вважається початком епідсезону  відділенням організації епідеміологічних досліджень ВСП «Бершадський МВЛД» проводиться щотижневий моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ на території Бершадського, Теплицького та Чечельницького районів.

Заходи з нагоди 204 -ї річниці з дня народження Т. Шевченка

7 березня 2018 року об 11.30  біля пам’ятного знака Т. Шевченку відбудуться вшанувальні заходи та покладання квітів  з нагоди 204 –ї річниці з дня народження Великого Кобзаря.

6 березня о 10 годині у Бершадській дитячій музичній школі ім. Р. Скалецького  відбудеться районний конкурс читців творів Т. Шевченка "Кобзар і Україна".