Архів новин

06 Березень 2018

Повідомлення про проведення установчих зборів та формування нового складу громадської ради при Бершадській районній державній адміністрації

До уваги представників громадськості!

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 05 лютого 2018 року № 53 «Про затвердження складу ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства», враховуючи протокол загальних зборів громадської ради при  Бершадській  райдержадміністрації від  01 лютого  2018 року,  райдержадміністрація  повідомляє про початок прийому документів представників інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах для обрання членів громадської ради при Бершадській  райдержадміністрації.

Компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання

Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" за бюджетною програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгосптоваровиробників» за напрямом «Часткова компенсація вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» передбачено видатки в обся-зі 945 млн. гривень.

ЛІСНИЧОГО СУМІВСЬКОГО ЛІСНИЦТВА АНАТОЛІЯ ГУЗА ПРИВІТАЛИ З ЮВІЛЕЄМ


   На святковому зібрані трудового колективу ДП «Бершадський лісгосп» урочисто привітали з 70-річчям лісничого Сумівського лісництва Анатолія Олексійовича Гуза. Директор держпідприємства М. В. Краснєєв відзначив, що в Україні лісівників з таким великим стажем роботи в лісовому господарстві – одиниці. А особливо таких, як Анатолій Олексійович, який всю трудову діяльність присвятив одному підприємству. Він є досвідченим лісівником, прикладом для молодих лісівників.

До госпітальної ради Східного госпітального округу Бершадщина делегує 5 представників

В  рамках медичної реформи комунальна установа «Бершадська окружна лікарня інтенсивного лікування» проходитиме процедуру автономізації.Передбачається, що за такою схемою як заклади первинного рівня місцева лікарня вторинного рівня запрацює з  1 січня 2019 року.Кабінетом Міністрів України прийнято розпорядження «Про затвердження переліку та складу госпітальних округів Вінницької області» від 20 грудня 2017 року № 953.

Бершадське міжрайонне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує

З метою попередження виникнення непорозумінь на під контрольованих об’єктах Бершадське міжрайонне управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує, що 23.02.2018 року було опубліковано Постанову Кабінету Міністрів України №1104 від 18.12.2017 року «Про затвердження переліку органів державного нагляду (контролю), на які не поширюється дія Закону України «Про тимчасові особливості здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

Реформа галузі охорони здоров’я стимулюватиме конкуренцію між медичними закладами в напрямку підвищення якості послуг

Під час наради, проведеної головою райдержадміністрації Іваном Стефанцовим за участю голови районної ради Михайла Бурлаки, розглядалося   питання  реформування медичної галузі. З детальною інформацією виступив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, який прокоментував основні етапи медичної реформи та завдання на поточний рік.