Архів новин

05 Березень 2018

Вітаємо переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

   Учні загальноосвітніх шкіл Бершадського району взяли  участь у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад 2017/2018 навчальних років. За результатами визначено переможців : перше місце з біології здобула учениця Війтівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Вікторія Калабішка. Друге місце з французької мови в учениці Пятківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст Софії Свистун, з екології в учениці Війтівської загальноосвітньої школи І-ІІІст.

Увага! Конкурси грантів

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони»  (http://www.ier.com.ua/ua/regions_for_reforms ), який фінансується Європейським Союзом та Міжнародним фондом «Відродження» проводить спеціальні конкурси грантів для ОГС.

До уваги внутрішньо переміщених осіб! Спрощено процедуру здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.09.2017 № 689 „Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України” між Мінсоцполітики та Публічним акціонерним товариством „Державний ощадний банк України”  (далі – ПАТ „Ощадбанк”) укладено угоду про обмін і передачу інформації стосовно внутрішньо переміщених осіб, які пройшли фізичну ідентифікацію в ПАТ „Ощадбанк”.

Головні президентські меседжі з прес-конференції Петра Порошенка

Я не хотів би сперечатися про те, хто лідирує в рейтингах, тому що я займаюся реформуванням держави, реформами оборони, зовнішньої політики, а не рейтингами. Рішення про участь у виборчій кампанії я прийматиму тоді, коли кампанія розпочнеться. Зараз потрібно займатися об'єднанням усіх політичних сил, суспільства, держави…

Найбільш вірогідно, я не буду висуванцем політичних партій. Хоча не виключаю, що якщо буде прийнято відповідне рішення, то… це вже буде інша справа.

Іван Стефанцов : Позитивна динаміка в обласних рейтингах Бершадського району за підсумками минулого року - результат спільної праці потужної команди кваліфікованих працівників

5 березня 2018 року головою райдержадміністрації Іваном Стефанцовим за участю голови районної ради Михайла Бурлаки проведено нараду з керівниками структурних підрозділів  райдержадміністрації, територіальних органів центральних міністерств та відомств, організацій та установ району.

Невичерпне джерело натхнення

З нагоди ювілейного Дня народження краєзнавця, заслуженого журналіста України Федора Харитоновича Шевчука   в Бершадській центральній районній бібліотеці  оформлено виставку – портрет «Невичерпне натхнення Федора Шевчука».
Тут можна ознайомитись з творчістю майстра слова Федора Шевчука, переглянути його публікації в різних виданнях та поринути у чудовий світ краєзнавства, філософії, поезії, гумору.

УРЯД ПРИЙНЯВ ДЕРЖСТАНДАРТ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ, ЩО ВИЗНАЧАЄ, ЧОМУ НАВЧАТИМУТЬ ДІТЕЙ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ З 1 ВЕРЕСНЯ 2018 РОКУ

Затверджено Державний стандарт початкової освіти, за яким навчатимуться першокласники з 1 вересня 2018 року. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України
«Саме в цьому документі закладено ключові елементи – вимоги до обов’язкових результатів навчання та компетентностей здобувачів освіти – що визначають зміст освіти в початковій школі. Саме тут закладено, що саме дитина має знати, вміти, розуміти після завершення чотирьох перших класів», –  розповіла Лілія Гриневич.

Бершадщина: підсумки тижня, що минув

Робочий візит до Маньківки.
Під час особистого прийому  обговорили найважливіші питання територіальної громади, забезпечення життєдіяльності соціальної сфери.
Призначений нещодавно на посаду директора територіального центру Олег Революк детально ознайомився з роботою стаціонару для одиноких пристарілих громадян територіального центру де проживає 16 громадян.