Архів новин

03 Березень 2018

Обережно — тонкий лід!

Ранньої весни крига під дією сонця і талої води стає пористою і слабкою. Тож існує небезпека провалитися під неї.Крига тонка і там, де б'ють джерела, де струмок впадає в річку. Особливо обережно слід спускатись з берега: крига може нещільно з'єднуватися із сушею, можливі тріщини, під кригою може бути повітря. Крига може бути неміцною біля стоку води, вона тонка або крихка, насамперед, поблизу кущів, очерету, під товстим шаром снігу, у місцях, де водорості вмерзли в неї.

Підведено підсумки роботи фізкультурно-спортивних організацій області

У м. Вінниця відбулося засідання колегії управління фізичної культури та спорту ОДА за підсумками роботи фізкультурно-спортивних організацій області у 2017 році та нагородження переможців і призерів рейтингів з олімпійських та не олімпійських видів спорту.
Про підсумки роботи фізкультурно-спортивних організацій області у 2017 році та завдання щодо розвитку фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи у 2018 році звітував начальник управління фізичної культури та спорту ОДА Чернявський С.В.

Методичний день щодо запобігання та протидії домашньому насильству

2 березня 2018 року в приміщенні Бершадського  районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для працівників РЦСССДМ  проведено методичний день щодо запобігання та протидії домашньому насильству.

«Шевченківські мотиви» у районному краєзнавчому музеї

 В виставковій залі районного краєзнавчого відкрито виставку «Шевченківські мотиви», приурочену  до 204-ї річниці з Дня народження Тараса Григоровича  Шевченка - видатного українского поета, прозаїка, драматурга, художника, політичного і суспільного  діяча. Все його життя і творчість були присвячені українському народу. На виставці представлені роботи на тему творів Тараса Шевченка місцевих майстрів народної творчості: Миколи Горнича, Галини Обертинської, Тетяни Кравець, Олексія Степового, Віктора Тищенка.

Відбувся святковий концерт «Нашим матусям»

Напередодні жіночого дня  2 березня 2018 року в приміщенні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького відбувся святковий концерт «Нашим матусям» , учнів класу духових інструментів та фортепіано викладачів Мартинюка О.В. та Бугери Л.Ф. Юні музиканти вітали прекрасну половину людства з першим святом весни, з розквітом природи, з торжеством жіночності та бажали  достатку, доброти, щирості, нести в світ любов, красу і гармонію. Посміхайтеся і розквітайте цієї весни!

Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

  1.Особи, які досягли віку, визначеного частиною першою статті 26 Закону України „Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", але не набули права на пенсійну виплату у зв'язку з відсутністю відповідного страхового стажу, за наявності не менше ніж 15 років страхового стажу мають право звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення районних, районних у мм. Києві та Севастополі держадміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі їх утворення) (крім мм.

Основні заяви Президента України Петра Порошенка щодо викликів, які стоять перед Україною в 2018 році.

Президент України Петро Порошенко в середу, 28 лютого, у Києві дав прес-конференції "Виклики-2018". Зокрема, він перелічив виклики для України, розповів про реформування армії, про процес звільнення заручників, а також про президентські та парламентські вибори.

Про виклики для України