Архів новин

02 Березень 2018

Обговорений план узгоджених заходів, щодо зменшення споживання природного газу в районі

Голова Бершадської районної державної адміністрації Іван Стефанцов провів робочу нараду  за участю начальника Бершадської дільниці Гайсинського управління з експлуатації газового господарства Володимира Матька.

На Вінниччині відкрито виставку присвячену 75-річчю створення Української повстанської армії

До 75-річчю створення Української повстанської армії, в обласному краєзнавчому музеї, 28 лютого, відкрито виставку присвячену антинацистському та антирадянському спротиву Організації українських націоналістів та Української повстанської армії.

Легалізація заробітної плати, як невід'ємна складова пенсійної реформи

Начальник Бершадського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Бершадського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Вінницької області Долайчук Т.А. провела зустріч з безробітними, які знаходяться на обліку в Бершадському районному центрі зайнятості.

Реалізація урядової програми «Доступні ліки» на Бершадщині

     Комунальна установа «Бершадський районний центр первинної медико-санітарної допомоги продовжує працювати над реалізацією урядової програми «Доступні ліки», та забезпечувати пацієнтів необхідними ліками, яка стартувала    1 квітня 2017 року. Пацієнти можуть отримати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми безкоштовно або з незначною доплатою.
  Над виконанням програми працює 5 аптечних закладів Бершадського району з якими укладено договори :
-  ПП «КОНЕКС»