Архів новин

01 Березень 2018

Краса, пробуджена весною...

1 березня 2018 року в Бершадській центральній районній бібліотеці з нагоди першого дня весни та наближення 8 Березня відбулося святкове засідання клубу «Калина». На засіданні пройшов майстер – клас з макіяжу. Майстер візажу Маліцька Олена Василівна розповіла та продемонструвала правила нанесення «mikap» для різного віку та форми обличчя. Бібліотекар абонементу з обслуговування юнацтва Катерина Нагірняк ознайомила усіх присутніх з викладкою літератури та періодичних видань «Краса пробуджена весною».

100 РОКІВ ЗАТВЕРДЖЕННЯ ТРИЗУБА ДЕРЖАВНИМ ГЕРБОМ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ І ЗАПРОВАДЖЕННЯ ГРИВНІ

25 лютого 2018 року відзначили 100 років, відколи Тризуб став державним гербом УНР, а 1 березня виповнюється 100-річчя ухвалення закону УНР про гривню.

Відповідно до Указу Президента України від 22 січня 2016 року №17 “Про заходи з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917–1921 років” (пункт 2) вшанування подій та видатних учасників Української революції є одним із пріоритетів діяльності органів державної влади на 2017–2021 роки.

Про виконання доходів сільськими радами

За оперативними даними фінанасового управління райдераждміністрації, станом на 01.03.2018 року до бюджету Бершадського району надійшло доходів загального фонду (без міжбюджетних трансфертів) в загальній сумі 22323 тис.грн. або 142% до плану, затвердженого місцевими радами на січень- лютий поточного року.

Найбільший  рівень виконання дохідної частини бюджету забезпечили Баланівська, П'ятківська та Серединська сільські ради.

 

У районному краєзнавчому музеї відкрито виставку картин "Чарівні барви дівочих мрій"

У виставковій залі Бершадського районного краєзнавчого музею,відкрито виставку картин "Чарівні барви дівочих мрій" молодої, талановитої художниці Ольги Феклістової з міста Бершадь. Запрошуємо всіх охочих оглянути експозицію даної виставки, яка буде діяти протягом березня.

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Урядом прийнято розпорядження від 07.02.2018 № 79-р „ Про внесення змін у додатки 1 і 2 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 7 листопада 2014 р. № 1085”.
Розпорядженням внесено зміни до переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють  свої повноваження, та переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, зокрема, уточнено зазначені  переліки.

Визначено переможця конкурсу на посаду голови Національної служби здоров’я України

Серед 14 кандидатів на цю вирішальну посаду Національна комісія з питань вищого корпусу державної служби обрала Олега Петренка. Рішення про призначення переможця конкурсу на посаду голови НСЗУ прийматиметься на засіданні Уряду.

Олег Петренко має управлінський досвід у приватних клініках столиці: дотепер був заступником генерального директора з питань стратегічного розвитку ТОВ «Isida-IVF», перед тим - першим заступником гендиректора клініки "Оберіг".

Бершадська ОЛІЛ відповідає усім законодавчим вимогам та демонструє кращі показники роботи впродовж багатьох років

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов  та голова районної ради Михайло Бурлака  провели робочу нараду з питання діяльності Бершадської ОЛІЛ, як закладу охорони здоров’я, де надається спеціалізована медична допомога вторинного рівня в межах  госпітального округу.

Президент привітав Україну з історичною перемогою нашої країни в Стокгольмському арбітражі

Президент України провів зустріч з командою НАК "Нафтогаз України", яка доповіла Главі держави про остаточне рішення Стокгольмського арбітражу у справі "Нафтогаз" проти "Газпрому".

Президент вручив чемпіону ХХІІІ зимових Олімпійських ігор Олександру Абраменку орден «За заслуги»

Президент Петро Порошенко зустрівся із чемпіоном ХХIII зимових Олімпійських ігор з фристайлу  Олександром Абраменком. Глава держави вручив спортсмену та головному тренеру збірної команди України з фристайлу Енверу Аблаєву високі державні нагороди – ордени «За заслуги» ІІІ ступеня.

Відбувся конкурс на краще виконання творів великої форми у Бершадській дитячій музичній школі

 З метою підтримки обдарованих дітей, популяризації інструментальної музики  28 лютого 2018 року в приміщенні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького на оркестровому відділі відбувся конкурс на краще виконання творів великої форми серед учнів 2-7 класів.

Весніють Проліски Надії - 2018 …

Щорічно, напровесні, на освітянській ниві з′являються проліски талантів, мистецтва, «Проліски надії»!.. У переддень весни завершився районний відбірковий етап обласного фестивалю вчительської та учнівської  творчості  «Проліски надії – 2018».  Даний конкурс дав можливість відкрити імена юних та нових талантів, творчих педагогічних та учнівських колективів, гарних виконавців різних вокальних та хореографічних жанрів.

Петро Порошенко: Миротворці на Донбасі – єдина можливість як зупинити вбивства українців

«Миротворці – важлива складова мирного відновлення суверенітету та територіальної цілісності і незалежності нашої держави. Хочу всім нагадати, що цю ініціативу я озвучив ще 2015 року, і, на жаль, лише тепер вона здобуває дедалі більшу підтримку серед наших партнерів»,  - зазначив Президент Петро Порошенко, відповідаючи на запитання стосовно перспективи запровадження миротворчої місії ООН на окупованій частині Донбасу.

Україна стала повноправним членом Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA)

24 лютого ц.р. Україна набула статусу повноправного члена Міжнародного агентства з відновлюваних джерел енергії (IRENA, http://www.irena.org). Про це йдеться в офіційному документі, опублікованому Міністерством закордонних справ Німеччини: https://www.auswaertiges amt.de/blob/241662/66101f9c2b110fab420e6b6ff2b46721/statusliste-de-data.pdf.

Ми готові прийняти українські кораблі з Криму тільки разом з Кримом – Президент

«Ми точно готові прийняти кораблі з Криму. Але мова йде не про причину – є чи немає там ремонту, комплектації або будь-чого іншого. Ми готові прийняти кораблі з Криму тільки разом з Кримом», - відповів Президент Петро Порошенко на запитання журналістів щодо пропозиції президента Росії передати українські кораблі, які находяться в окупованому Росією Криму.

Вищі навчальні заклади можуть вигідно утеплити свої будівлі завдяки ЕСКО-механізму, не витрачаючи при цьому бюджетні кошти

Переваги енергосервісу для підвищення енергоефективності бюджетних установ презентував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук представникам понад 100 вищих навчальних заходів на спеціалізованому семінарі, організованому Держенергоефективності у співпраці з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні у залі Національного університету харчових технологій.