Архів новин

16 Лютий 2018

Вони пройшли Афган

14 лютого 2018 року  учні 10-11 класів зустрілися з воїном-афганцем  Івасиком А.О, який цікаво розповів про свій бойовий шлях в Республіці Афганістан. Зустріч організував вчитель предмету «Захист Вітчизни» Перепелюк М.С. Захід проведений в рамках тижня « Вони пройшли гарячі точки землі»

Гідрометеорологічні умови на період з 16 по 20 лютого

Метеорологічна обстановка: На Вінниччині температурний режим коливатиметься. Невеликі опади, слабка ожеледь, налипання мокрого снігу, на дорогах слизько.  Туман.
16 лютого вдень:  Хмарно, місцями невеликий сніг, слабка ожеледь, на дорогах ожеледиця.
Вітер північно-східний, 5-10 м/с.
Температура від 2о морозу до 3о тепла.
17-18 лютого: Хмарно, місцями невеликий сніг, на дорогах місцями ожеледиця. Місцями туман.
Вітер північно-західний, 5-10 м/с.

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов взяв участь у засіданні 16 сесії районної ради 7 скликання

16 лютого  2018 року в залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник» відбулося пленарне засідання 16 сесії районної ради 7 скликання, у якому взяв участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов. 

Національна академія державного управління при Президентові України оголошує прийом слухачів на навчання у 2018 році

Національна академія державного управління при Президентові України

оголошує прийом слухачів для підготовки фахівців освітнього ступеня магістр за спеціальністю:  “Публічне управління та адміністрування”  на денну, вечірню та заочну форми навчання за державним замовленням та за договором.
      На навчання на конкурсній основі приймаються громадяни України, які мають вищу освіту (документ про вищу освіту встановленого зразка).

Керівники району та міста оглянули тематичну виставку-спогад "Гіркої памяті ковток"

 15 лютого 2018 року, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої  річниці виведення радянських військ з Афганістану голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський, заступник міського голови Віталій Синявський оглянули тематичну  виставку-спогад  "Гіркої памяті ковток" , підготовлену працівниками Бершадської центральної районної біблоітеки, та оформлену у фойє Бершадської дитячій музичної школи ім. Р.Скалецького.

Зміни до постанови ЦВК

ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
Від 8 лютого 2018 року № 17
Про внесення змін до постанови Центральної виборчої комісії
від 12 квітня 2012 року № 66