Архів новин

15 Лютий 2018

Творча група «ТАШАКОР» привітала воїнів - афганців району патріотичними піснями

Вперше  на Бершадщині на запрошення районної організації Спілки ветеранів Афганістану (воїнів–інтернаціоналістів) зі святковим тематичним концертом патріотичної пісні виступили лауреати Міжнародних та Всеукраїнських фестивалів і конкурсів, володарі Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю «Солдати миру ХХІ століття» в м.Харків, творча група «ТАШАКОР», м. Біла  Церква.

Керівництвом району вручено медалі та почесні грамоти учасникам бойових дій

З  нагоди 29 – ї річниці  виведення військ з Республіки  Афганістан, Дня вшанування учасників бойових дій на території  інших держав  14 лютого відбулися урочистості та тематичні заходи в  м. Вінниця. Почесною  грамотою  облдержадміністрації та обласної ради нагороджено учасника бойових дій, заступника голови районної організації української  спілки ветеранів  Афганістану  - Валерія  Михайловича Щербу.              

Вшанували память українських військових, які загинули під час бойових дій в Афганістані


    15 лютого  2018 року у  День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, та 29-ої річниці виведення радянських військ із Афганістану у Бершаді   вшанували пам’ять українських військових, які загинули під час бойових дій.

На Бершадщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого, в День 29 – річниці виведення радянських військ з Афганістану, на Бершадщині вшанували учасників бойових дій на території інших держав. Урочисті збори з цієї нагоди проходили в актовій залі дитячої музичної школи імені Р.А. Скалецького. В них взяли участь голова районної ради Михайло Бурлака, перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський,

Як запобігти вірусним захворюванням

Вітамінізуйтесь!
Вітамін С - найбільш необхідний для стимуляції захисних сил організму.  Велика кількість цього вітаміну міститься в цитрусах, ківі, солодкому перці та інших свіжих овочах і фруктах. Але бажано приймати додатково вітамін С чи інші мультивітаміни у таблетках.
Вітамін В -  ще один потрібний для підвищення імунітету вітамін, що міститься у м’ясі, рибі, яйцях і зернових.

ВЕРХОВНА РАДА ВНЕСЛА ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ "ПРО ПУБЛІЧНІ ЗАКУПІВЛІ"

Верховна Рада ухвалила Закон "Про внесення змін до Закону України "Про публічні закупівлі" та деяких інших законів України щодо здійснення моніторингу закупівель".
Закон має попередити втрати публічних коштів шляхом здійснення органами державного фінансового контролю ефективного моніторингу закупівлі з метою попередження порушень у сфері закупівель та дотримання замовниками законодавства на всіх стадіях закупівлі.
У документі передбачено запровадження:

Вітання керівництва району з Днем учасників бойових дій на території інших держав

Шановні ветерани війни а Афганістані, члени сімей воїнів – афганців! Шановні учасники бойових дій на території інших держав!

Вірність присязі – мужність і честь: від Афганістану до сьогодення

15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав. Із запитанням щодо підтримки органами влади району ветеранів війни в Афганістані та сімей загиблих учасників  бойових дій звернулись до голови райдержадміністрації Івана Стефанцова:

Як отримати довідку про несудимість ?

ІНФОРМАЦІЯ щодо отримання фізичними особами довідок про притягнення до кримінальної відповідальності, відсутність (наявність) судимості або обмежень, передбачених кримінальним процесуальним законодавством України

Виставка «Ціна Афганської війни»

   15 лютого в актовій залі дитячої музичної школи ім. Р.Скалецького до 29-ї річниці виведення військ з Афганістану та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав працівниками районного краєзнавчого музею було оформлено виставку «Ціна Афганської війни». На виставці  були представлені портрети наших земляків, які загинули під час війни в Афганістані.

Атопічний дерматит – актуальна проблема дерматології

З кожним роком зростає поширеність такого хронічного захворювання шкіри, як атопічний дерматит.

У Вінниці вшанували учасників бойових дій в Афганістані

14 лютого  в обласному краєзнавчому музеї відзначили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ту річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан, а також 25-ту річницю Музею Пам’яті воїнів Вінниччини, які загинули в Афганістані протягом 1979-1989 років.

Грошові компенсації на придбання пільгового вугілля та скрапленого газу

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що змінами від 01 грудня 2017 року до постанови Кабінету Міністрів України від 31.05.2017 №411 «Про схвалення прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2018-2020 роки» установлено індекс споживчих цін (у розрахунку грудень до грудня попереднього року) на рівні 109%.

Підведено підсумки діяльності центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у 2017 році

Напередодні у м. Вінниці відбулася нарада директорів ЦСССДМ за підсумками роботи   центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді області у 2017 році.  У ході проведення наради було здійснено аналіз якості надання соціальних послуг вразливим категоріям клієнтів, обговорено основні проблемні питання діяльності центрів та визначено пріоритети діяльності центрів соціальних служб на 2018 рік.
А також за результатами роботи у 2017 році відзначено кращі центри соціальних служб області.

У Сумівці є команда однодумців, яка працює для розвитку села

Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака провели виїзний прийом громадян у с.Сумівка 13 лютого 2018 року.

Подальша децентралізація - серед пріоритетів Уряду на 2018 рік, - Володимир Гройсман

Запропонована Урядом політика економічного зростання та реформування промисловості і соціальної сфери – це шлях створення нової, сильної української держави, яку поважає світ і в якій поважають громадянина. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Сьогодні, 14 лютого, Глава Уряду представив Звіт роботи Кабінету Міністрів за 2017 рік та основні напрямки реформ у 2018 році.