Архів новин

13 Лютий 2018

Проведено годину мужності «Афганістан – мій біль, пекуча рана»

13 лютого 2018 року у виставковій залі Бершадського районного краєзнавчого музею було проведено годину мужності «Афганістан – мій біль, пекуча рана», для учнів 2 курсу Бершадського професійного ліцею. Захід відбувся з метою висвітлення подій війни 1979-1989-х років в Афганістані та вшанування учасників бойових дій на території інших держав та зміцнення і підвищення патріотичних настроїв молоді.

«Рівний рівному»: регіони і громади України та ЄС обміняються досвідом та кращими практиками місцевого самоврядування

Досвід і можливості, які отримали українські регіони та об’єднані територіальні громади в ході децентралізації, дозволяють їм налагоджувати рівноправні відносини з міжнародними колегами.

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода, коментуючи підписання Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво в рамках ініціативи «Рівний рівному» Робочої групи Комітету регіонів ЄС - Україна з питань децентралізації за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Щоб запобігти захворюванню на грип

Щороку вірусними захворюваннями хворіє до 20% населення, а в періоди великих епідемій – пандемій до 70-80%.  За даними ВООЗ щорічно в світі хворіє грипом кожна 3-5 дитина і 5-10 дорослих.
Найбільш ефективним заходом профілактики грипу на сьогодні є вакцинація. З метою попередження  захворювання грипом та гострих респіраторних захворювань (ГРВІ) необхідно дотримуватись деяких правил:
- У період епідемії грипу та ГРВІ не рекомендується відвідувати масові заходи;