Архів новин

12 Лютий 2018

В Україні термін "інвалід" офіційно вивели з ужитку

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2249 - VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», прийнятий Верховною Радою України 19 грудня 2017 року.

Порядок декларування доходів, отриманих громадянином у спадщину чи у подарунок.

Гайсинська ОДПІ нагадує, що громадянам, які у 2017 році отримували доходи від успадкування чи отримання в дарунок коштів та майна від осіб, які не є членами сім`ї першого ступеня споріднення, необхідно подати до органу фіскальної служби за місцем реєстрації податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Оперативна інформація про стан посівів сільськогосподарських культур

Метеорологічні умови першої декади лютого сформувались наступним чином. Середньодобова температура повітря склала -1,00 С за багаторічної норми – -5,20 С, або на 4,20 С вище норми. Мінімальні її показники відмічено 06 лютого (-10,60 С), максимальні – 02 лютого (+6,00 С). Сума опадів за декаду склала 19,3 у північній частині області і понад 30 мм – у південній. Глибина промерзання ґрунту 17 см. Сніговий покрив висотою від 10 до 20 см сформувався 8 – 9 лютого.

Щодо права власності (користування) на земельні ділянки

З метою інформування громадськості Відділ у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області повідомляє про те, що земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.

До уваги громадських організацій!

Інститут економічних досліджень та політичних консультацій (ier.com.ua ) у рамках проекту “Діалог зі сприяння торгівлі”( tfd.ier.com.ua ), що фінансується ЄС, оголошує про третю хвилю конкурсу грантів “Адвокація заходів зі сприяння торгівлі та спрощення торговельних процедур”.

Бершадщина: підсумки тижня, що минув

«Виховання патріотизму та національної свідомості учнів шляхом використання елементів інноваційних технологій».

Запрошуємо взяти участь у стажуванні за напрямом: «Холодна ланка поставок»

Управління агропромислового та економічного розвитку Бершадської  райдержадміністрації повідомляє про те, що Рада голів державних адміністрацій у рамках співпраці з Американською Комерційною Службою Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні і Програмою SABIT, яку спонсорує Міністерство Торгівлі США, інформує про відкриття нової програми бізнес стажування для фахівців з України за напрямом «Холодна ланка поставок».
Термін стажування у США: з 14 квітня до 05 травня 2018 року.

Енергозберігаючі вікна в Кошаринецькій школі – шлях до енергозбереження

 Вектор нашого сьогодення і майбутнього розвитку та життєдіяльності громади в цілому, а школи зокрема, проходить через енергозберігаючі заходи, які здатні звести до мінімуму втрати енергоносіїв, що сьогодні є одним з пріоритетних напрямків не тільки на державному рівні, а й на рівні громади, кожної окремо взятої людини, родини, керівника.

Справи про дисциплінарну відповідальність держслужбовців повинні розглядати адмінсуди: перше рішення Великої палати

Велика Палата Верховного Суду почала розглядати справи з 6 лютого 2018 року. Перша справа, розглянута в письмовому провадженні, стосувалася юрисдикції спорів про притягнення до дисциплінарної відповідальності держслужбовців.
Суд прийшов до висновку, що справи у спорах з приводу притягнення до дисциплінарної відповідальності державних службовців стосуються проходження останніми публічної служби, а потім підлягають розгляду в порядку адміністративного судочинства.

Новації в оподаткуванні доходів від продажу нерухомості

Гайсинська ОДПІ звертає увагу на те, що відповідно до п.172.3 ст.172 Податкового кодексу України від 02.12.2010 №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) дохід від продажу об’єкта нерухомості визначається виходячи з ціни, зазначеної в договорі купівлі-продажу, але не нижче оціночної вартості такого об’єкта, розрахованої органом, уповноваженим здійснювати таку оцінку згідно із законом.

Маємо завершити реформу децентралізації. Для цього потрібні конституційні зміни, – Володимир Гройсман

Завершити реформу децентралізації – серед першочергових завдань, які необхідно спільно вирішити усім гілкам влади для розбудови справедливої, демократичної та економічно-розвиненої держави. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час звернення до українського Парламенту.