Архів новин

09 Лютий 2018

Здійснено моніторингове дослідження рівня навчальних досягнень учнів з математики

08 лютого 2018 року згідно наказу Департаменту освіти і науки від 06.09.2017 № 463 «Про здійснення заходів щодо покращення результатів зовнішнього незалежного оцінювання у Вінницькій області», відповідного наказу відділу освіти, фізичної культури  та спорту Бершадської РДА та з метою вивчення рівня підготовки учнів до ЗНО-2018, підвищення  якості  навчальних досягнень учнів, своєчасного та оперативного надання методичної допомоги педагогам з питань підготовки учнів до ДПА та ЗНО у 2018 р. здійснено моніторингове дослідження рівня навчальних досягнень учнів з математики.

Проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток») відкрив нову грантову програму

Управління агропромислового та економічного розвитку Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що проект USAID «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток») відкрив нову грантову програму для виробників свіжих ягід.

Соціально-економічне становище Бершадського району за січень–грудень 2017 року


Соціально-економічне становище Бершадського району
за січень–грудень 2017 року
                   (За даними Головного управління статистики у Вінницькій області)


Населення
На 1 грудня  2017р. чисельність наявного населення Бершадського району, за оцінкою, становила 58,5 тис. осіб. Упродовж січня–листопада 2017р. чисельність населення зменшилась на 724 особи.

Стань наставником- зміни життя дитини

   В приміщенні Бершадського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулась нарада для фахівців із соціальної роботи, одним із питань якої було проведення в територіальних громадах району інформаційної кампанії  щодо впровадження наставництва. Зокрема,  зверталася увага на те , які кроки необхідно зробити при первинному звернені особи, яка виявила бажання  стати  Наставником та які функції у наставника.

Сортування сміття - крок до чистого довкілля

        З 1 січня 2018 року громадяни України зобов’язані сортувати все сміття за видами матеріалів, а також розділяти його на придатне для повторного використання, для захоронення та небезпечне.
         Про це йдеться у статті 32 Закону України "Про відходи".
         Звертаємось до міського, сільських голів з проханням організовувати пункти збору вторинної сировини  у громадах.

Обережно – кір!

Кір -  небезпечне вірусне захворювання, що є однією із основних причин дитячої смертності у світі.
Захворювання дуже заразне і швидко поширюється.
Вірус кору передається при кашлі, чханні чи  тісному контакті з хворим, він потрапляє в тіло людини через ніс, рот або очі.
В перші 10 днів людина і не помічає, що заражена.

Разом повернемо відчуття гідності кожному українцю, – В.Гройсман

Сьогодні під час звернення до українського парламенту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман назвав першочергові рішення, які необхідно ухвалити для відновлення справедливості в Україні.

Вивчення стану справ управлінням соціальної та молодіжної політики в Яланецькій сільській раді

Відділом державних соціальних інспекторів  управління соціальної та молодіжної політики 08.08.2018 року було здійснено обстеження матеріально - побутових умов проживання  2 внутрішньо переміщених сімей та  2 багатодітних сімей Яланецької сільської ради. За результатами проведеної роботи виявлено відсутність 1 внутрішньо переміщеної сім’ї.

Досвід Австрії є корисним для розвитку регіонів і децентралізації в Україні – Зубко

Досвід Австрії і поглиблення співробітництва між нашими країнами відкриває нові можливості для регіонального розвитку та впровадження децентралізації в Україні.

На цьому наголосив віце-прем'єр-міністр - міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи у Facebook зустріч Президента України Петра Порошенка з Федеральним канцлером Республіки Австрія Себастіаном Курцом у Відні.

Відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів для формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

8 лютого 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів  за участю інститутів громадянського суспільства для формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації.

Органам місцевого самоврядування, що надають послуги громадянам, пропонують допомогу провідні юристи України

Робота органів місцевого самоврядування, що надають послуги громадянам, сповнена викликів. Працюючи з представниками українських міст вже понад три роки, проект «Місцеве самоврядування і верховенство права в Україні», що реалізується шведським урядовим агентством – Академія Фольке Бернадотта, за підтримки Шведського агентства з міжнародного розвитку Sida, допомагає місцевим чиновникам вирішувати нестандартні задачі за допомогою верховенства права.