Архів новин

08 Лютий 2018

Про стан виконання районної програми «Захистимо дитинство» на період 2016 – 2020 роки» в Яланецькій сільській раді

Забезпечення на території району реалізації державної політики стосовно сім’ї, дітей  та молоді -  одне із завдань управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації. Начальником відділу сім’ї, молоді та оздоровлення управління соціальної та молодіжної політики Чорненькою В.Д.

Міністерство охорони здоров’я оголосило плани щодо розвитку електронної системи охорони здоров’я у 2018 році

У 2018 році МОЗ продовжить розробку eHealth і зосередиться на створенні постійних структур, що сприятимуть розвитку системи у майбутньому. Найближчими кроками стануть визначення нового адміністратора системи та розробка довгострокової стратегії впровадження eHealth в Україні.

Загальноосвітніми закладами району зібрано 43 тисячі гриивень на лікування

Зазвичай, біда приходить звідки не чекали. Один із братів-дошкільнят, які проживають у селі М'якохід, захворів. Діагноз лікарів  – пухлина головного мозку, необхідне  термінове оперативне втручання. Операція потребувала значних коштів, які необхідно було зібрати якнайшвидше.

Засідання оперативного штабу

      Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та члени оперативного штабу взяли участь у селекторній нараді облдержадміністрації з питання  вжиття невідкладних заходів у разі виникнення надзвичайних ситуацій, у зв'язку з погіршенням  погодних умов, яку проводив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.  За інформацією   центру з гідрометеорології на території Вінницької області очікуються складні погодні умови протягом 8-9 лютого 2018 року (сильний сніг, мокрий сніг, місцями хуртовин

Слова вдячності і поваги військовим, які захищають наше мирне життя на передовій

   Відбулася зустріч із бійцем  59-ої окремої мотопіхотної бригади, нашим земляком Сергієм Сімоником із с. Флорино.  Майже рік  військовослужбовці цієї бригади  стояли на передовій в зоні АТО, обороняючи рубежі нашої держави, побували у самому пеклі війни, деякі їхні позиції знаходилися за лічені метри від ворога. Нещодавно бригада повернулася у м. Гайсин на місце постійної дислокації для відновлення боєздатності, ремонту техніки, озброєння, навчання та відпочинку.

Про зміни в нарахуванні податку на доходи фізичних осіб.

Гайсинська  ОДПІ звертає увагу, щo Законом України від 07 грудня 2017 року №2245-VIII, що набрав чинності 1 січня 2018 року, внесено зміни у Податковий кодекс України, зокрема у частині податку на доходи фізичних осіб.
Так, змінами доповнено пп.165.1.35 п.165.1 ст.165 Податкового кодексу України, згідно з яким до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку не включаються такі доходи:

Про відвідування об’єднаних територіальних громад

      07 лютого 2018 року начальник відділу взаємодії з роботодавцями Бершадського районного центру зайнятості Ірина Свиридовська та провідний фахівець з профорієнтації Людмила Жданович відвідали  Шляхівську та Джулинську  сільські об’єднані територіальні  громади.

Стратегія розвитку Пенсійного фонду України

Тривалий  час система Пенсійного фонду розвивалась занадто повільно та рухалася застарілим шляхом. Обслуговування громадян та система обробки пенсійної документації базувалася на застарілих технологіях понад 20-річної давності, які включали в себе багато “ручних” процесів обробки документів та не використовували єдиних стандартів надання послуг.

Кому з підприємців доведеться «розпрощатися зі спрощенкою».

Гайсинська ОДПІ  нагадує платникам податків, які обрали спрощену систему оподаткування,  про дію Закону України від 21.12.2016 року № 1797 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні». Зокрема, абзац 8 пп.292.2.3 статті 292 ПКУ містить норму щодо неможливості перебування на спрощеній системі оподаткування тих платників, які на кожне перше число місяця протягом двох послідовних кварталів мають податковий борг зі сплати податків та зборів.

Заняття з інформаційних технологій в Університеті третього віку

Завдяки співпраці територіального центру з директором Бершадської загальноосвітньої школи  I-III ступенів №1 Погончиком Григорієм Олексійовичем та вчителем інформатики Олійником Олександром Івановичом розпочато навчання з людьми старшого віку, які виявили бажання йти в ногу з часом – втілювати у житті новітні технології: користування планшетом, комп’ютером, мережею Інтернет, мобільним телефоном.

Встановлено перехідний період підвищення якості молочної сировини в домогосподарствах

     Введення з 1 липня 2018 року нового стандарту на молоко та інформація про те що переробні підприємства не зможуть приймати молоко другого ґатунку від господарств населення  викликало значне занепокоєння серед селянських господарств.
      В зв’язку  з цим управління агропромислового та економічного розвитку  райдержадміністрації повідомляє про те, що встановлено перехідний період поступового підвищення якості молочної сировини в домогосподарствах населення.

Земельна реформа забезпечить врегулювання багатьох проблем у використанні земельних паїв

В цьому переконаний перший заступник голови Вінницької облдержадміністрації Андрій Гижко.

Нажаль, сьогодні багато проблемних питань виникає у використанні земельних паїв селян, і той самий сірий ринок використання землі має місце в області.

Так, вчора, 6 лютого, під керівництвом Андрія Гижка відбулося виїзне засідання робочої групи щодо урегулювання земельних відносин між суб’єктами сільськогосподарського виробництва на території Суботівської сільської ради Могилів-Подільського району.

Журналістам з регіонів розповіли про підсумки впровадження децентралізації в Україні за 2017 рік

Регіональні  журналісти з 7 областей мали можливість поставити актуальні запитання щодо децентралізації та поспілкуватися з керівниками держави в рамках прес-туру Програми DOBRE.

В Кабінеті Міністрів запевнили, що  реформа місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою (децентралізація) діє та змінює життя громадян на краще.

Детальніше - у сюжеті 9 каналу:

Відео:

Зустріч директорів шкіл та заступників з навчально-виховної роботи з в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимиром Буняком

6 лютого 2018 року у приміщенні актової зали КУ РДЮСШ «Ровесник» відбулася зустріч директорів шкіл  та заступників з навчально-виховної  роботи  з  в.о. директора Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА Володимиром Буняком та начальником відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи Тетяною Лісогурською. На зустрічі були присутні  начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА Оксана Тартачна, працівники відділу  та методисти РМК.