Архів новин

07 Лютий 2018

Снігопади і хуртовини: пам'ятка для населення

Зимові прояви стихійних сил природи нерідко виявляються у снігових заметах внаслідок снігопадів і хуртовин. Снігопади, тривалість яких може бути від 16 до 24 годин, дуже впливають на господарську діяльність населення, особливо з наступним різким похолоданням (сильний мороз) або потеплінням (швидке танення снігу або ожеледь).

Щодо соціального захисту населення

Відповідно наказу начальника управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації працівниками управління проведено виїзд до Яланецької сільської ради з метою роз’яснювальної роботи щодо правильності застосування норм чинного законодавства України, а саме:
Начальником відділу з питань праці та соціально – трудових відносин Ющенко Т.В. проведено вивчення стану справ щодо дотриманням параметрів мінімальної заробітної плати працівниками сільської ради при нарахуванні заробітної плати.

Про коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2017 рік

З метою інформування власників землі та землекористувачів про коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2017 рік відділ у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру просить розмістити на веб-сайті райдержадміністрації інформацію наступного змісту:

МОЗ оновило перелік «Доступних ліків»: до списку додано 41 новий препарат

Загалом у новому реєстрі препаратів, що беруть участь у програмі “Доступні ліки”, налічується 239 торгових назв, з них 47 – безоплатних.

Обговорено плани проведення вшанувальних заходів

Перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевский провів засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню  заходів з нагоди відзначення на Бершадщині Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, 29 річниці виведення військ колишнього СРСР із республіки Афганістан та Дня Героїв Небесної Сотні.