Архів новин

06 Лютий 2018

Утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів та формування нового складу громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

Відповідно  до постанов Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та від 08 квітня 2015 року № 234 «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2008 року № 976 і від 3 листопада 2010 року № 996»,

Правова освіта та свідомість сьогодні

Пра́во як обумовлена природою людини і суспільства система регулювання суспільних відносин  дійшла до нас із сивих глибин часу. Над його структурою і розвитком працювали ще давні греки і римляни, київські князі записували свої «ряди» та «правди»,  магдебурзьке право ширилось  Європою несучи із собою перші паростки самоврядування міст…

Основна роль учителя сьогодні - навчити вчитися

Якщо людина не знає, до якої мети вона рухається,
для неї жоден вітер не буде попутним.

Сенека
Державна національна програма «Освіта» («Україна XXI ст.»), концепції мовної освіти передбачають формування мовної особистості, що володіє даром слова – усного й писемного, умінням вільно, комунікативно виправдано користуватися мовними засобами під час сприйняття, створення висловлювань у різних сферах, формах, стилях і жанрах мовлення,

До уваги керівників закладів загальної середньої освіти, ОТГ!

Шановні колеги! Міністерство освіти і науки  України  планує  проведення  у  лютому-березні 2018 року конкурсного відбору підручників для учнів 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти. В експертизі електронних версій підручників  можуть брати участь  педагогічні працівники, методисти, науково-педагогічні працівники,

Юні бершдаці взяли участь у міжрайонних змаганнях з міні-футболу

4 лютого 2018 року команда юнаків Дитячої юнацької спортивної школи м. Бершаді ( тренер Уманець О.Б) взяла участь у міжрайонних змаганнях з міні-футболу серед юнаків 2008-2009 р.н.
Змагання проведено у с.Ободівка, Тростянецького району. У змаганнях взяли участь 4 команди з Ободівки, Тростянця та Бершаді.
Команда Бершадської ДЮСШ посіла ІІІ місце, наророджена кубком та грамотою Комунальної установи»Тростянецький районний методичний кабінет». Вітаємо маленьких переможців!.

Відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Нещодавно відбувся ІІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!». У Конкурсі (номінація «Література») взяли участь учениця 7 класу Маньківської ЗОШ І – ІІ ст. Коченко Ангеліна (оповідання «Дорога до України»), Бараборя Анастасія, учениця 10 класу Бершадської ЗОШ І – ІІІ ст. № 1 (поезія «Як Кобзар напророчив») та учениця Михайлівської ЗОШ І – ІІ ст.  ім. Р. А. Скалецького Палагній Катерина (збірка поезій «Присвята Україні»);

Семінар педагогів-організаторів на базі Голдашівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Минулого тижня  на базі Голдашівської  загальноосвітньої  школи  І-ІІ ступенів відбувся районний семінар  педагогів-організаторів на тему:«Виховання патріотизму  та національної свідомості учнів шляхом використання елементів інноваційних технологій», метою якого було патріотичне виховання підростаючого покоління, формування національної свідомості та любові до родини, рідної землі, народу, держави.

У 2017 р. сонячні електростанції встановило удвічі більше приватних домогосподарств, ніж у 2016 році

За останні три роки в Україні 3010 приватних домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 51 МВт. Більшість сімей, а саме - близько 2 тис. родин, перейшли на «чисту» електроенергію у 2017 році. Зокрема, у IV кварталі 2017 р., не дивлячись на зимовий період, перевагу «чистій» електроенергії надали 687 домогосподарств, що на 30% більше порівняно з III кварталом того року.

Нова українська школа: 9 змін, які пропонує Міносвіти

Національна Рада реформ підтримала концепцію «Нової української школи» та   закон  «Про освіту».Це   — стратегія реформування середньої освіти до 2029 року.

Мета Концепції «Нової української школи»:розвиток дитини відповідно до її вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування загальнолюдських цінностей, підтримка життєвого оптимізму, розвиток самостійності, плекання творчості й допитливості.

МОЗ оновило перелік «Доступних ліків»: до списку додано 41 новий препарат

Загалом у новому реєстрі препаратів, що беруть участь у програмі “Доступні ліки”, налічується 239 торгових назв, з них 47 – безоплатних.5 лютого 2018 року, Міністерство охорони здоров’я затвердило новий реєстр препаратів урядової програми “Доступні ліки”, які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою  – Наказ МОЗ України від 05.02.2018 № 177: ​https://goo.gl/Tkrg3E​.

6 лютого - День безпечного Інтернету

У 2018 році 06 лютого відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою». Мільйони людей об’єднуються заради позитивних змін щодо кібербезпеки.

Мін’юст запустив реєстр боржників зі сплати аліментів

6 лютого починає діяти розроблений Мін’юстом закон №7277, який значно посилює відповідальність злісних неплатників аліментів, котрі мають заборгованість більше 6 місяців. Паралельно Мін’юст запускає реєстр боржників аліментів, який буде доступний кожному. Про це сьогодні на прес-конференції повідомив Міністр юстиції Павло Петренко.

Бершадщина: підсумки тижня, що минув

Легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.
В січні  2018 року робочою групою проведено відвідування 36 суб’єктів підприємницької діяльності, які здійснюють свою діяльність на території Бершадського району.
http://rdabershad.gov.ua/news/legalizaciya-trudovyh-vidnosyn-ta-zarobitn...