Архів новин

05 Лютий 2018

Німеччина – стратегічний партнер України у відновлюваній енергетиці!

Взаємовигідні напрями співпраці України та Німеччини обговорили Голова Держенергоефективності Сергій Савчук разом із в.о. Голови Комітету ВРУ з питань ПЕК Олександром Домбровським, екс-депутатом Бундестагу та президентом "Energy Watch Group" (http://energywatchgroup.org) Ханс-Йозефом Феллом, а також представниками профільних асоціацій та компаній.

Сергій Савчук: За останні 3 роки населення, бюджетні установи та ТКЕ зменшили споживання газу на 6 млрд куб. метрів

У 2017 р. в Україні бюджетні установи, теплокомуненерго (ТКЕ) та населення спожили газу на 6,02 млрд м3 або на 25% менше, ніж у 2014 році.
Про це свідчать отримані Держенергоефективності дані від НАК «Нафтогаз України» та ПАТ «Укртрансгаз» (без урахування обсягів газу, використаного на тимчасово окупованих територіях).

До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Кабінетом Міністрів України 20 грудня 2017 прийнято постанову № 1044 «Про внесення змін до Порядку надання щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» (далі - Постанова), яка набула чинності 30.12.2017 (опубліковано в газеті «Урядовий кур’єр» № 247 від 30.12.2017)

Відбулись обласні змагання з футзалу серед дітей пільгових категорій

1 лютого 2018  року в м. Вінниця за підтримки Головного управління Національної поліції у Вінницькій області відбулись обласні змагання з футзалу серед  дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, вимушених переселенців із зони проведення АТО і дітей, батьки яких загинули під час проведення АТО.

У 2017 р. удвічі зросли потужності відновлюваної електроенергетики порівняно із 2016 роком

В 2017 р. в Україні введено в експлуатацію 257 МВт потужностей об’єктів, які виробляють електроенергію з відновлюваних джерел за «зеленим» тарифом. Це у 2 рази більше, ніж у 2016 році.

До уваги педагогів району!

Видавництво «Алатон» отримало від МОН України дозвіл на друк за державні кошти підручника для 5-го класу з предмета «Основи здоров‘я» (авт. Бех І.Д., Воронцова Т.В та інші).Цей підручник відповідає оновленій навчальній програмі для 5-го класу і повною мірою реалізує компетентнісний підхід для освітньої галузі «Здоров’я і фізична культура».

В Баланівці реалізовується проект “Збережемо пам’ятку історії для майбутніх поколінь”

З метою забезпечення належних умов зберігання експонатів в музеї історії села Баланівка, надання естетичного вигляду фасаду будівлі, збереження об’єкта інфраструктури культурно-історичної спадщини, залучення до музейного поля якомога більше відвідувачів, шляхом встановлення нових енергозберігаючих вікон, поштовх до вирішенні проблеми реставрації та капітального ремонту приміщень пам’ятки архітектури місцевого значення ХVІІ-го століття (теперішній музей історії села Баланівкареалізовується проект "Збережемо памятк

Зустріч із земляком – військовослужбовцем 59-ої мотопіхотної бригади

Днями 59-а мотопіхотна бригада повернулася із зони бойових дій на сході України на місце своєї постійної дислокації у м. Гайсин. Серед військовослужбовців бригади є і бершадці.
   Подяку нашому земляку  із с. Осіївка, військовослужбовцю 59-ої бригади Макодзюбі Юрію Володимировичу вручено у  райдержадміністрації за вклад у захист рідної країни, за мужність, сміливість і відважність. 

Оновлені спортзали для майбутніх чемпіонів

Cпорт є ефективним засобом фізичного виховання. А фізичне виховання – це  зміцнення здоров’я людини, продовження творчої активності та життя, а також   зростання і вдосконалення її всебічного і гармонійного розвитку.Робота  з фізичного виховання у Бершадській ЗОШ І – ІІІ ступенів  №3 є  однією  із головних питань на порядку денному.

Виховний захід на тему: «Формування правової культури підлітків»

Минулого тижня з метою правової освіти для учнів 9-10 класів Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 проведений виховний захід на тему: «Формування правової культури підлітків» за участю прокурора Бершадської прокуратури Джужука Максима Володимировича.

Друга перемога в досягненні вчительського Олімпу

З метою виявлення і підтримки творчої праці вчителів, підвищення їх професійної компетентності, популяризації педагогічних здобутків у районі проводився конкурс «Учитель року - 2018». Переможцем І  (районного) туру  став Дунаєвський В.О., учитель фізичної культури Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3.