Архів новин

02 Лютий 2018

Що потрібно передбачити в колективному договорі?

Як відомо, колективний договір укладають для дотримання інтересів насамперед працівників, проте також і в інтересах власників та уповноважених ними органів. Що потрібно передбачити змістом колективного договору – далі.

Слухачам “Університету третього віку” розповіли про спадкове право

Сьогодні, 02 лютого спеціалісти Бершадського бюро правової допомоги спільно з фахівцями Територіального центру соціального обслуговування Бершадського району провели  чергове заняття з студентами  “Університету третього віку”.  Тема заняття: «Спадкове право: поняття, зміст, особливості та  практика застосування».

Розпочато своєчасне фінансування бюджетної сфери

Фінансове  управління Бершадської районної державної адміністрації,спільно із головними розпорядниками та розпорядниками нижчого рівня районного бюджету, в максимально стислі терміни провели роботу щодо затвердження розпису районного бюджету, кошторисів бюджетних установ.
Завдячуючи скоординованій роботі, розпочато своєчасне фінансування бюджетної сфери, що дало можливість провести розрахунки по заробітній платі, сплатити відповідні податкові зобов’язання та розрахуватись за спожиті енергоносії.

 

Вручено подяку земляку – військовослужбовцю Станіславу Хомутинському за відстоювання цілісності держави, мужність та відвагу

Сьогодні на східних кордонах нашої держави найкращі її сини захищають цілісність України та її право на визначення власного шляху розвитку. Днями із зони бойових дій у м. Гайсин на місце своєї постійної дислокації повернулася 59-а мотопіхотна бригада, в її складі служать і бершадчани.

Громадська рада при райдержадміністрації підвела підсумки роботи за 2016 -2017 роки

1 лютого 2018 року в залі засідань райдержадміністрації відбулося чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації, на яке прибуло 20 членів громадської ради. Уповноваженим представником від органів виконавчої влади була керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Гресько.

Голова районної ради в складі делегації від Вінницької області прийняв участь в сесії крайової ради в Ліберці Чеської Республіки

  В ході робочого візиту до Ліберецького краю Чеської Республіки делегація Вінницької області, до складу якої входить голова районної ради Михайло Бурлака, ознайомилась з особливостями проведення сесії крайової ради.

МОЖЛИВІ ПРИЧИНИ НЕЩАСНИХ ВИПАДКІВ НА ТОНКОМУ ЛЬОДУ

З підвищенням температури на людину чекає ще одна небезпека - загроза провалитися під лід. Тому, щоб зберегти здоров'я, чи навіть врятувати життя, слід пам'ятати наступне:
  не перебувати на льоду, якщо його товщина  менша 5-7 см;
 обмежити пішохідну переправу по льоду;
 дорослим заборонити дітям влаштування катків та ігор.

Відбувся районний етап конкурсу «Зіркова мрія-2018»

26 січня  2018 року на базі Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся районний етап конкурсу «Зіркова мрія-2018». Конкурс проводився у двох номінаціях: вокал та художнє читання,  за віковими категоріями: молодша група(1-5 класи),середня група(6-9 класи), старша група(10-11класи).  Учасниками конкурсу були учні з 28 закладів освіти району. Виступи учнів оцінювалися за 10-бальною системою оцінювання.  Учні читали вірші, виконували пісні. Їх виступи оцінювали члени журі.

59-а мотопіхотна бригада повернулась із зони проведення АТО на місце постійної дислокації

 Делегація бершадців у складі першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського, заступника голови районної ради Сергія Пересунька, голів сільських територіальних громад взяла участь у зустрічі військовослужбовців 59-ої мотопіхотної  бригади, яка прибула у м.Гайсин із зони бойових дій на сході України. У складі цієї бригади служать наші земляки із сіл Флорино, Сумівка, Шляхова  та   Осіївки