Архів новин

31 Січень 2018

Виїзний прийом до Голдашівської територіальної громади

31 січня 2018 року перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський та заступник голови районної ради Сергій Пересунько провели виїзний прийом громадян в Голдашівській територіальній громаді.Під час прийому звернулися жителі села, які порушували питання працевлаштування батьків багатодітної родини та оплати послуг за користування електроенергією. Керівниками надано роз’яснення щодо піднятих питань.

1 лютого - чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації

1 лютого 2018 року  о 12 00 годині в залі засідань райдержадміністрації відбудеться чергове засідання громадської ради при Бершадській райдержадміністрації   з наступним  порядком денним:                                                                         
1. Звіт голови громадської ради та голів комісій  громадської ради про діяльність за 2017 рік.
2. Затвердження Орієнтовного плану консультацій з громадськістю на 2018 рік.

У Бершадському районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України

24 січня  2018 року в Бершадському  районному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Слухачі отримали інформацію щодо проходження контрактної служби у Збройних Силах України. Захід відбувся за участю представників  районного військового комісаріату та 15 безробітних Бершадського РЦЗ.

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

Фінансове управління Бершадської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста фінансово-господарського відділу фінансового управління Бершадської РДА ( категорія «В»).

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади

Фінансове управління Бершадської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста бюджетного відділу фінансового управління Бершадської РДА ( категорія «В»).

Порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату

 
Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє,  що 27.12.2017 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову №1098 «Про затвердження Порядку призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.»