Архів новин

12 Січень 2018

Щедрівки та вітання із старим Новим роком лунали в райдержадміністрації


   Сьогодні працівники культури привітали  із  святами Маланки, Святого Василя та прийдешнім старим Новим роком   працівників райдержадміністрації. Веселі щедрівки, дотепні жарти та запальні танці у їх виконанні викликали усмішки, гарний настрій та позитивні емоції .  Побажання миру та достатку, щедрівки та інсценізовані постановки дали можливість відчути неповторний колорит українських свят та традицій.   

З метою удосконалення системи планування та звітності у райдержадміністрації проведені презентації Карт пріоритетів і цілей структурних підрозділів на 2018 рік

  11-12 січня 2018  року в райдержадміністрації проведені презентації Карт пріоритетів і цілей структурних підрозділів на 2018 рік.   Це нова форма звітності  і впроваджується вона з метою удосконалення системи планування роботи районної державної адміністрації та на виконання доручення голови обласної державної адміністрації (від 10.07.2017 № 01.1-11/4004).
Кожен керівник підрозділу прозвітував про роботу очолюваного структурного підрозділу за 2017 рік та визначив  основні завдання на 2018 рік.

Небайдужі до чужої долі

Кожна дитина має право на виховання в сімейному оточенні, незалежно від того, може її біологічна родина забезпечити нормальні умови життя та виховання  і чи здатні батьки належним чином виконувати свої обов'язки. 

Про початок бюджетного року

Фінансовим  управлінням райдержадміністрації  розроблено  низку  заходів, які першочергово мають бути виконані у 2018 році.

Пріоритетним залишається наповнення дохідної частини бюджету району та забезпечення всіх соціальних виплат.
 

Свято «Щедрої куті» у районному краєзнавчому музеї

Вже стало традиційним проведення у Бершадському районному краєзнавчому музеї свята "Щедрої куті". Не відступили від традиції і цього року. Так, 12 січня святково прибрана виставкова зала краєзнавчого музею, із традиційними різдвяними стравами, знову чекала гостей. Кількість страв (12) було чітко витримано. І головною, звичайно, була кутя.

На Вінниччині триває регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» – «Благодійна Вінниччина – 2017»

Національний конкурс «Благодійна Україна» – це загальнонаціональний проект з відзначення кращих благодійників та найефективніших благодійних ініціатив в українському суспільному просторі.У Вінницькій області проходить регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна» – «Благодійна Вінниччина – 2017».

Останній термін подачі заявок для участі в Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2017» – 15 лютого 2018 року.

Візит керівництва району до Бирлівської територіальної громади: від планування року до позитивних результатів

Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака відвідали з робочим візитом Бирлівську територіальну громаду. Розпочався візит із прийому громадян, основним питанням якого було надання матеріальної допомоги  на лікування. 

Бершадщина-2017: енергоефективність та енергозбереження

З метою  реалізації політики енергоефективності та енергозбереження на території району, діє програма енергозбереження у Бершадському районі на 2017-2020 роки.

Інтерв'ю голови Вінницької ОДА Валерія Коровія інтернет виданню "Nа Париже"

Валерій Коровій визначив чотири пріоритети та розкрив нові плани.

Коли у домівці починається ремонт, спочатку незручно, навіть моторошно. З часом вимальовується задум дизайнера. Голова Вінницької ОДА В. Коровій запевняє, що нинішній рік має показати результати започаткованої раніше стратегії, змусити роботодавців піднімати платню, створити за досвідом Тульчину нові культурні осередки та забезпечити згодом літніх людей увагою з боку держави. 

Бершадщина-2017: залучення грантових коштів

З метою залучення додаткових коштів на соціально-економічний  розвиток територій, громади району у 2017 році активно  долучилися  до  участі  у 14 обласному  конкурсі  проектів розвитку територіальних громад. Підготовлено 48 проектних  пропозиції.  Переможцями  визнано  17 проектів, з  них  5 по  екологічному  напряму.

До уваги одержувачів державних допомог!

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що протягом 2017 року управлінням зареєстровано 27530 звернень для призначення житлової субсидії.
На опалювальний період з 16.10.2017 по 15.04.2018 необхідно здійснено перерахунки по 5754 заявах отримувачів житлової субсидії. Перерахунок субсидії  здійснено 100% в автоматичному режимі: призначено субсидію на оплату житлово -  комунальних послуг  5224  заявникам, відмовлено 530 заявникам.