Архів новин

11 Січень 2018

Уряд ухвалив рішення про перенесення робочих днів у 2018 році

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України  «Про перенесення робочих днів у 2018 році» для працівників підприємств, установ та організацій, яким установлено п’ятиденний робочий тиждень з двома вихідними днями (субота і неділя), крім органів Пенсійного фонду, Українського державного підприємства поштового зв’язку «Укрпошта», Державної казначейської служби та банківських установ, у 2018 році перенесено робочі дні з:

п’ятниці 9 березня на суботу 3 березня;

Бершадщина -2017: охорона здоров'я

     2017-й став роком покращення матеріально- технічної бази та впровадження реформ у медичній галузі Протягом року було проведено цілий ряд капітальних ремонтів та закуплено чимало обладнання для модернізації   закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівня.

ОТГ Вінниччини вчаться ефективно управляти біоресурсами

10 січня у Вінницькому Центрі розвитку місцевого самоврядування зібралися представники ОТГ Вінниччини, щоб дізнатися про  можливості управління біоресурсами громад. Захід організовано за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Оперативна інформація про стан посівів сільськогосподарських культур на 11 січня 2018 року

Метеорологічні умови першої декади січня різко контрастували з середньо багаторічними показниками, що істотно вплинуло на ступінь зимостійкості озимих сільськогосподарських культур. Так, середньодобова температура повітря за декаду склала +1,50 С за багаторічної норми на цей період -50 С, або на 6,50 С вище від норми.

Уряд удосконалює програми підтримки агросектору і розширює можливості розвитку агропідприємств, – Володимир Гройсман

Кабінет Міністрів України в рамках виконання завдань розвитку аграрного сектору удосконалює програми підтримки агросектору і розширює можливості агропідприємств, перш за все в частині доступу аграріїв до наявних фінансових ресурсів. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час наради з питань розвитку агросектору.

Бершадщина -2017: мале підприємництво

Розвиток малого і середнього підприємництва є складовою соціально-економічного розвитку Бершадського району. У малому бізнесі району задіяно 43,0% усього зайнятого економічною діяльністю населення району. Суб’єкти малого підприємництва забезпечують зайнятість 2,9  тис. чоловік, в т. ч. на статистично малих підприємствах зайнято 1,5 тис. чол.