Архів новин

10 Січень 2018

Урядова програма «Доступні ліки»

«Доступні ліки» –  урядова програма забезпечення кожного громадянина України необхідними лікарськими засобами, які покращать якість його життя, зможуть запобігти виникненню ускладнень та передчасної смертності.
Програма «Доступні ліки» надає можливість кожному українцю отримати  БЕЗКОШТОВНО або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями:
1. серцево-судинні захворювання
2. бронхіальна астма
3. діабет 2 типу

ПРОЕКТ «Я МАЮ ПРАВО!»

З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті 14 листопада 2017 року Президентом України Петром Порошенком був підписаний Указ «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту "Я маю право!"

Обережно ! Фальсифікат

Напередодні великих свят, які ми любимо відзначати за щедро накритим столом і як мінімум тиждень, вибір меню стає ще більш болісним. В Україні 30-40% товарів, у тому числі й алкогольна продукція, є сфальсифікованими. Будьте пильними, купуючи перед святами продукти в супермаркетах, адже у вирі шаленого ажіотажу можна ненароком придбати щось неякісне.

Соціально-економічне становище Бершадського району за січень–листопад 2017 року

(За даними Головного управління статистики у Вінницькій області)

Населення
На 1 листопада  2017р. чисельність наявного населення Бершадського району, за оцінкою, становила 58,6 тис. осіб. Упродовж січня–жовтня 2017р. чисельність населення зменшилась на 660 осіб.

У Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А.Скалецького відбулось театралізоване дійство «Різдвяна зірка»

     З початком свята Нового року аж до Водохрещі Україна щедро величає піснею людину, її працьовитість, порядність.Колядки та щедрівки відбивали настрої і бажання простого народу, будили його уяву про краще життя, зачаровували слухачів щедрістю й поезією слова. Цим вони забезпечили собі довге життя й популярність.

Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!

Президент Петро Порошенко підписав Указ №361/2017 «Про оголошення в Україні 2018 року Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Указ сприятиме формуванню правової культури та свідомості у суспільстві, підвищенню рівня знань громадян щодо механізмів захисту своїх прав.
Відповідну ініціативу Глави держави, Уряду щодо посилення захисту прав і свобод громадян та покращення надання безоплатної правової допомоги було розглянуто на засіданні Національної ради реформ.

Бершадщина - 2017: аграрний та промисловий сектор

Сільськогосподарську діяльність на території району здійснюють 182  агроформування, в т.ч. приватних підприємств – 12, господарських товариств – 21, фермерських господарств – 139, інших суб’єктів  господарювання – 4. Загальна  площа сільськогосподарських угідь -  66,6 тис. га, з них ріллі - 66,1 тис. га. З усієї ріллі  надано у  власність  та  користування – 66,1 тис.