Архів новин

09 Січень 2018

Успішно реалізований проект "Здорові діти - здорова нація" у с.Красносілка

   У Красносільській територіальній громаді, у рамках Першого районного конкурсу проектів та програм розвитку територіальних громад, в минулому році успішно реалізовано проект «Здорові діти – здорова нація» .
   У Красносільській загальноосвітній школі I-III ступенів придбано та встановлено у двох класах початкової ланки 20 комплектів сучасних регульованих парт.

Бершадщина: підсумки тижня, що минув

«Новорічний калейдоскоп» біля центральної ялинки.

9 січня починається реєстрація на пробне ЗНО

Із 9 січня абітурієнти можуть самостійно реєструватися для участі в пробному ЗНО на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Реєстрація триватиме до 31 січня 2018 року, йдеться на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета:

24 березня – з української мови і літератури;

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ТА ГОСТІ МІСТА!


      Доводимо до Вашого відома, що Центр надання адміністративних послуг Бершадської райдержадміністрації у межах своїх повноважень приймає документи, для видачі витягів з Державного земельного кадастру по земельним ділянкам, як по місту Бершадь так і по Бершадському району.
     Для отримання послуг необхідно звернутись до ЦНАП за консультацією. При наявності вірних (правильних) відомостей, адміністратори Центру приймуть документи для надання вказаної послуги.

Робота в умовах з можливим аномальним зниженням температури повітря

Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської райдержадміністрації повідомляє, що в зв’язку із можливим погіршенням погодних умов, зниження температури та з метою попередження нещасних випадків на виробництві суб’єктам господарювання усіх форм власності необхідно вжити дієвих заходів по забезпеченню дотримання працівниками вимог безпеки на робочих місцях, здійсненню постійного та належного контролю за дотриманням працівниками вимог нормативно-правових актів з охорони праці, промислової та пожежної безп