Архів новин

04 Січень 2018

Новорічні розваги для малечі біля міської ялинки

Новорічні розваги для малечі продовжуються! Третього січня 2018 року відбулася розважально-ігрова програма біля міської ялинки, в якій взяли участь педагоги та учні  Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, вихованці і працівники Бершадської СЮН, дошкільнята з міських садочків  «Сонечко» та «Малятко».

Виконання зобов’язань по встановленню пам’ятного знаку Борцям за волю України - наш спільний обов’язок

  Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов провів нараду, за участю голови районної ради Михайла Бурлаки,  представників Бершадської міської ради, працівників райдержадміністрації на якій обговорено питання встановлення у м. Бершадь пам'ятного знаку Борцям за волю України. 

З 1 січня 2018 року вступають в дію нові норми забезпечення електроенергією

Управління соціальної та молодіжної політики інформує, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» з 1 січня 2018 року вступають в дію нові норми забезпечення електроенергією.

Відео: енергоефективні поради

Як важливо економити енергоресури вже знають усі, адже ціна наданих послуг сильно кусається.

Та субсидія робить можливості громадян трохи більшими і, як показує статистика, люди стали використовувати енергоресурсів значно більше.

 

Твій добробут залежить від тебе

«Завдання органів місцевого самоврядування провести ретельну інвентаризацію землі та налагодити ефективну співпрацю із землекористувачами»

  -розпочинаючи нараду з посадовими особами Війтівської сільської ради зазначив голова райдержадміністрації Іван Стефанцов.  Під час зустрічі обговорено питання щодо виконання доручення голови райдержадміністрації  про додаткові заходи щодо збільшення надходжень до бюджету Війтівської  сільської ради.

Без домашніх завдань і оцінок, або що таке Нова українська школа

Минулий рік став переломним для української школи. Було ухвалено новий закон “Про освіту”, а це означає, що з 2018 року в школах навчатимуться 12 років, педагоги з єдиного джерела знань перетворяться на партнерів з розвитку, а в навчальному процесі фокус зміститься на формування в дітей корисних навичок і компетентностей.
«Якщо вчитель став другом дитини, якщо ця дружба осяяна благородним захопленням, поривом до чогось світлого, розумного, у серці дитини ніколи не з΄явиться зло»,  - писав Василь Сухомлинський.