Архів новин

03 Січень 2018

З 1 СІЧНЯ 2018 РОКУ ЗМІНЕНО ВАРТІСТЬ АДМІНІСТРАТИВНОГО ЗБОРУ ЗА НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ

    Відділ з питань надання адміністративних послуг інформує,  що  з  1 січня 2018 року змінено вартість надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, вона становитиме  - 88,10 грн.
      Оплата послуги здійснюється шляхом попереднього перерахування коштів через банки. Підтвердженням оплати послуги є платіжне доручення або квитанція з відміткою банку.

Баланівська громада вселяє надію та оптимізм

   Голова Бершадської райдержадміністрації Іван Стефанцов та голова районної ради Михайло Бурлака відвідали з робочим візитом Баланівську територіальну громаду.

Пільгове забезпечення учасників АТО та сімей загиблих за 2017 рік

     Управлінням соціальної та молодіжної політики  забезпечено взаємодію з усіма структурними підрозділами райдержадміністрації щодо соціального супроводу сімей демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції. Працівниками управління проводиться  щоденний та невідкладний прийом демобілізованих.

Новопризначений державний соціальний інспектор управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації склав Присягу державного службовця

В кабінеті начальника  управління соціальної та молодіжної політики Бершадської РДА Л.Гаврилишиної, у присутності  колег, урочисто склав Присягу державного службовця Андрейцев Василь Вікторович, який призначений на  посаду державного соціального інспектора відділу державних соціальних інспекторів 03 січня 2018 року. Начальник управління та колеги щиро привітали Василя Вікторовича із призначенням на посаду та побажали успіхів  і досягнень в роботі.

 

На базі Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів шкіл району з навчально-виховної роботи

Наприкінці 2017 року на базі Війтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся семінар заступників директорів шкіл району з навчально-виховної роботи, з метою вивчення роботи педагогічного колективу з питання: «Організація роботи педколективу над підвищенням творчої активності обдарованих дітей у процесі впровадження компетентнісно-зорієнтованого навчання». У роботі семінару взяла участь завідуюча районним методичним кабінетом Філімонова А.Г.

«Новорічний калейдоскоп» біля центральної ялинки міста

Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – ось з чим у більшості людей асоціюється новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов'язково здійсниться, як зустрінеш свято Нового року,  так його і проведеш.

Новорічно - різдвяні заходи

1, 2, 3 січня 2018 року об 11 .00 годині - новорічні розваги, хороводи на площі біля міської ялинки. Під час зимових канікул для дітей міста будуть працювати гуртки те секції дитячої спортивної школи, станції юних техніків, станції юних натуралістів, будинку дитячої творчості, районного будинку культури, районного краєзнавчого музею та бібліотеки.