Архів новин

02 Січень 2018

Розмір плати у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у 2018 році

За державну реєстрацію *
за державну реєстрацію політичної партії –246 680 грн.;
за державну реєстрацію відокремленого підрозділу іноземної неурядової організації, представництва, філії іноземної благодійної організації–490грн.;
за державну реєстрацію всеукраїнської творчої спілки –  250 грн. ;
за державну реєстрацію територіального осередку всеукраїнської творчої спілки та регіональної (місцевої) творчої спілки – 120 грн. ;

На колегії Департаменту освіти і науки начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту О.М.Тартачна доповідала про стан роботи з обдарованими дітьми

26 грудня 2017 року у м. Вінниця відбулася колегія Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації за участю керівників управління освітою. Начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту О.М.Тартачна доповідала про стан роботи з обдарованими дітьми. Відділом освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА  вироблена система роботи по виявленню обдарованих учнів через різноманітні форми у навчально-виховній діяльності.

Підсумки тижня, що минув

Ювілей  Дяківської ЗОШ І-ІІ ступенів.
Нині нашій школі - 50. Вона має як багате минуле, так і творче сучасне, а попереду - широкі перспективи розвитку у майбутньому. Але повернімося у той далекий 1967 рік. У тихому, затишному куточку села була зведена нова простора восьмирічна школа. З радістю учні переселялися із старої будівлі у просторі та світлі класи.
 

Управління соціальної та молодіжної політики вітає новопризначеного начальника відділу грошових виплат і компенсацій

Начальник управління соціальної та молодіжної політики  Л.Гаврилишина 02 січня 2018 року, в присутності колег, привітала Надію Анатоліївну Козлову з призначенням на посаду начальника відділу грошових виплат і компенсацій та побажала невичерпної енергії та нових звершень у справі служіння народу.

Підтримка талановитих учнів, формування інтелектуального потенціалу району є одним із пріоритетних напрямків роботи для освітян Бершадщини

У  Вінниці відбулася колегія Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації за участю керівників управління освітою. Начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації Оксана Тартачна доповідала про стан роботи  з обдарованими дітьми.  Відділом освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА  вироблена система роботи по виявленню обдарованих учнів через різноманітні форми у навчально-виховній діяльності.

Новорічні розваги для дітей у Бершаді

Новий 2018 рік у м. Бершаді розпочався веселими дитячими розвагами біля центральної ялинки міста. Провели свято учнівський та педагогічний колективи Бершадської ЗОШ №1 та Будинку дитячої творчості. Близько 100 дітей дошкільників та школярів разом із батьками завітали на свято, щоб весело відзначати Новий рік із казковими та мультяшними героями- Фіксиками, Дідом Морозом та Снігуркою.

Форум математиків - логічне завершення Року математики!

Праця вчителя по самій своїй суті є творчою. Ми маємо надбання великих національних педагогів, однак є у нас вчителі, які прагнуть віднайти свою власну педагогічну стежку до душі і серця кожної дитини. Саме такі вчителі математики були присутні 26 грудня 2017 року в Бершадської ЗОШ I-IIIст №3, де відбувся районний форум вчителів математики:«Рік математики: досвід-досягнення -перспективи».

Шкільні бібліотекарі обговорили основні завдання та заходи роботи бібліотек на наступний семестр

В останні дні грудня 2017 року на базі Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на тему: «Шкільна бібліотека - центр інформаційного та культурного  розвитку дитини». В семінарі взяли участь  25 бібліотекарів  шкіл району.  Учасників семінару гостинно зустріли директор школи Віра Іванівна Рябоконь,  Людмила Володимирівна Тищенко та Оксана Миколаївна Панченко. Презентували школу учні середніх  класів, а бібліотекар Манченко Світлана Петрівна свою роботу.

Переможцями конкурсу «Учитель року – 2018» у Бершаді стали учителі, які вже сьогодні застосовують компетентнісний підхід, що став основою Концепції Нової української школи

Голова оргкомітету Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2018», заступник міністра Павло Хобзей наголосив, що конкурс «Учитель року – 2018» є важливим, оскільки він проходить у передстартовий рік Нової української школи. В конкурсі братимуть участь вчителі, які вже сьогодні застосовують компетентнісний підхід, що став основою Концепції Нової української школи.

Родина до родини — український народ

Родина є найпершим і головним  осередком виховання дитини, формує її внутрішні переконання, закладає основи світогляду  маленької особистості.

Нещодавно у дошкільному навчальному закладі №3 «Малятко» м.Бершаді в рамках підготовки до педагогічної ради «Мовленнєвий розвиток дошкільників», у групі «Барвінок»  відбулося родинне свято «Одна калина за вікном, одна родина за столом».

Екскурсійна поїздка в місто Київ

В грудні  2017 року вчитель англійської мови Каритник І.Г. з учнями 6-Б, 9-А, 11-Б класів побували з екскурсійною поїздкою в м. Києві. Надовго запам'ятається зустріч та спілкування з народним депутатом України Кучером Миколою Івановичем, екскурсія по Верховній Раді України, інформація про створення та роботу українського парламенту. Діти та вчитель Каритник І.Г знайомилися з історичними пам'ятками стародавнього Києва, відпочивали в ігрових центрах.