Архів новин

07 Грудень 2017

Президент присвоїв почесне звання «Мати-героїня» 956 українкам

Президент Петро Порошенко підписав Указ № 409 «Про присвоєння почесного звання «Мати-героїня» 956 українкам. До відзначення представлені багатодітні матері, які виховали до восьмирічного віку п’ять і більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.

Молодь і право

Право та  закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов'язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони. Звичайно, усіх законів людина детально не може  знати. Але якщо вона знатиме свої права, тоді їй  легше буде захистити себе. 

Президент внесе до Парламенту свій законопроект про Вищий антикорупційний суд, у разі якщо депутати не представлять відповідні пропозиції до початку наступного тижня

Президент Петро Порошенко наполягає на підготовці Верховною Радою проекту Закону про Вищий антикорупційний суд. Глава держави підкреслив, що внесе у Парламент свій варіант цього законопроекту, якщо депутати до початку наступного тижня не запропонують такий документ.

«Завтра вже місяць, як я звернувся до Верховної Ради України з пропозицією щодо прискорення процесу створення Вищого антикорупційного суду», - зазначив Петро Порошенко на своїй сторінці у Фейсбук.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА-2017

Кабінет Міністрів України затвердив план заходів з проведення 8-13 грудня 2017 року Всеукраїнського тижня права. Про це йдеться у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 579-р.

Виступ Голови Верховної Ради України Андрія Парубія на урочистому засіданні Верховної Ради України, присвяченому 100-річчю проведення першого Курултаю кримськотатарського народу

Вельмишановні учасники Урочистого засідання Верховної Ради України!
Високодостойні панове Президенти України!
Вельмишановний пане Прем’єр-міністр України!
Високодостойні лідери кримськотатарського народу!
Шановні народні депутати України!
Високоповажні муфтії!
Шановні представники дипломатичного корпусу та міжнародних організацій!
Шановні співвітчизники!

Створено Державну службу якості освіти України, - рішення Уряду

Створено орган, що централізовано відповідатиме за дотримання якості освіти та освітніх стандартів, – Державну службу якості освіти України (ДСЯО). Відповідне рішення ухвалено сьогодні, 6 грудня 2017 року, під час засідання Уряду.

Нова структура засновується на базі ДІНЗ – Державної інспекції навчальних закладів. Вона матиме ширші повноваження, а також буде представлена на регіональному рівні через спеціальні відділення.

Іван Стефанцов : «Для учасників АТО немає графіка особистого прийому, а є позачерговість»

6 грудня 2017 року голова райдержадміністрації провів особисту зустріч із учасником АТО,  жителем Джулинської ОТГ. В ході спілкування обговорювалась низка питань, серед яких: земельні питання та контроль за використанням земель,  використання санітарної зони річки Південний Буг, продаж алкогольних напоїв у  торгових закладах без ліцензій.

Закону України “Про освіту” відкриває шанс на реальне оновлення школи та спонукає до удосконалення освітнього процесу

Днями на базі П’ятківської  ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів англійської мови за темою:«Формування ключових і предметних компетентностей школярів шляхом здійснення діяльнісного підходу в організації освітнього процесу на уроках англійської мови».
Учасники семінару відвідали урок англійської мови у 6 класі за темою «Спорт» (учитель англійської мови П’ятківської ЗОШ І-ІІІ ст. Янчук Аліна Анатолівна).

Представників органів місцевого самоврядування привітали з професійним святом

6 грудня, в приміщенні облдержадміністрації відбулися урочисті збори громадськості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування.

У Бершаді відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

На базі районної станції юних техніків - директор Бабій-Парахонич Олена Олександрівна  проведений ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання. В олімпіаді брало участь 72 учні.
ІІ етап олімпіади передбачав два тури: перший тур це написання тестових завдань, над яким учні працювали протягом години.  Другий тур районної олімпіади безпосереднє  виготовлення певного виробу.
Дівчатка 8-9 класи виготовляли «прихватку кухонну», а 10-11 класи виготовляли «прихватку-рукавицю».

Голова райдержадміністрації Іван Стефанцов провів зустріч з представниками колективу Бершадського медичного коледжу

    Група викладачів звернулася до голови райдержадміністрації із зверненням посприяти продовженню подальшої діяльності навчального закладу.   Бершадський медичний коледж  має свою гарну  історію, цього року  йому виповнилося 50 років від дня заснування. За час існування підготовлено тисячі молодших спеціалістів – медичних працівників. Гордістю коледжу є випускники, які продовжили працювати в медичній науці  та практиці. Багато з них  здобули професію лікаря.

Вітання керівництва працівникам органів місцевого самоврядування

 Шановні працівники органів місцевого самоврядування та депутати Бершадщини! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!