Архів новин

06 Грудень 2017

Закони про медичну реформу та сільську медицину будуть підписані найближчим часом – Президент

Президент Петро Порошенко на нараді з медиками Львівщини подякував ініціативній групі, яка у дуже кроткий термін розробила і концепцію, і проект Закону України «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості», а також народним депутатам, які проголосували за цей документ. Глава держави наголосив, що підпише Закони про медичну реформу та якість сільської медицини найближчим часом.

До нас йде «Мічіган»: як уберегтися?

Близько 7 мільйонів українців можуть захворіти на грип в епідемічний сезон 2017-2018р.р. Початок епідемії можна очікувати вже в грудні поточного року. Епідемія буде включати  3 штами вірусів грипу — Michigan, Hong Kong та Brisbane.

Відкрито меморіальну дошку Герою України Юрію Коваленку у с. Флорино

6 грудня 2017 року, саме у день 26-річниці створення Збройних Сил України, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки Герою України Юрію Коваленку на фасаді Флоринської сільської ради.Також ім'ям Героя України, який народився у даному населеному пункті району, перейменовано центральну вулицю села Флорино.

У Бершадській центральній районній бібліотеці розгорнуто виставку "Героїв стежина від батька до сина"

6 грудня, у День Збройних Сил України, ми віддаємо шану тим, хто захищає мир і спокій нашої країни.
    Любов до Батьківщини, готовність до самопожертви, вірність військовій присязі, доблесть українських солдатів і офіцерів – запорука миру, спокою і щасливого майбуття на рідній землі, гідна шана нашим пращурам! 
З нагоди свята у Бершадській центральній районній бібліотеці розгорнуто книжково – ілюстративну виставку “Героїв стежина від батька до сина”.  Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку.

Вітання керівництва району з нагоди 26- ї річниці Збройних Сил України

Шановні воїни, ветерани війни і Збройних Сил, учасники визвольних  дій  українського народу, учасники війни на Сході!
Щиро вітаємо вас із Днем Збройних Сил України. Відзначаючи це свято, ми складаємо глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині захищає Україну на Сході.

В рамках проведення Всеукраїнського тижня права управління соціальної та молодіжної політики інформує учасників АТО та їх родини

ХТО ТАКІ УЧАСНИКИ АТО, УЧАСНИКИ БОЙОВИХ ДІЙ І ВЕТЕРАНИ ВІЙНИ
         Учасниками бойових дій визнаються військовослужбовці і службовці ряду інших державних силових структур, які захищали (захищають) незалежність і територіальну цілісність України і є безпосередніми учасниками АТО.
Тобто учасники АТО — це учасники бойових дій, тому на них поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
 ДОВІДКА УЧАСНИКА АТО ДЛЯ ПІЛЬГ

Іван Стефанцов : «Пріоритет влади: створити комфортні умови у кожному освітньому закладі для надання якісних освітніх послуг та забезпечити доступ до якісної освіти, аби майбутнє покоління було конкурентним в подальшому житті»

  У новому Законі України «Про освіту»  закладено ключові компетентності й наскрізні вміння, якими має володіти учень після закінчення школи. Серед них вільне володіння державною мовою, математична, загальнокультурна та екологічна компетентності, підприємливість, інноваційність, економічна компетентність тощо.  Про  шляхи та напрямки удосконалення надання освітніх послуг в районі, на колегії райдержадміністрації доповідала начальник відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксана Тартачна.

З нагоди Дня місцевого самоврядування відбулися урочисті заходи

  7 грудня Україна відзначатиме День місцевого самоврядування. Це свято, до якого причетні люди, котрі трудяться на нелегкій, відповідальній самоврядній ниві - голови рад, депутати різних рівнів, працівники виконавчих апаратів місцевих рад, ті, хто своєю працею сприяв і сприяє утвердженню в українському суспільстві принципів народовладдя і демократії. З нагоди свята у Бершадському районі відбувся урочистий захід.