Архів новин

05 Грудень 2017

5 грудня - Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (Всесвітній день волонтерів)

Шановні волонтери району! Волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Нині волонтерство поступово розширює сфера  свого застосування. Реагуючи на виклик часу, українці поступово усвідомлюють, що кожен здатен впливати на перетворення у суспільстві.
Ми сподіваємося, що у майбутньому, коли країна нарешті повернеться до спокійного життя, хвиля волонтерської активності не спаде, а сфера діяльності активістів буде і надалі розширюватися.

Відбулося засідання круглого столу з нагоди Міжнародного дня волонтера

5 грудня 2017 року з нагоди Міжнародного дня волонтера у залі засідань Бершадської районної ради відбулося засідання круглого столу за участю голови районної ради Михайла Бурлаки, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Ольшевського, голів сільських територіальних громад, директорів  навчальних закладів, установ та представників громадських організацій, які займаються волонтерською діяльністю.

Керівники району привітали військовослужбовців та службовців Бершадського районного військового комісаріату із 26-ю річницею Збройних Сил України

   Наші військовослужбовці сильні своїм духом, своєю любов’ю до України, відданістю військовій присязі. Працівники Бершадського військомату - частина Збройних Сил України. Та робота, яка проводиться, слугує зміцненню обороноздатності нашої держави. Керівники  подякували військовому комісару Валерію Плахотнюку та працівникам військкомату за щоденну сумлінну службу та вручили Подяку колективу від голови райдержадміністрації та голови районної ради

Завдання вчителя Нової української школи - виховання здорової, компетентної, конкурентоспроможної, творчої та мислячої особистості

Минулого тижня на базі Баланівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. проведено семінар   учителів хімії Бершадського району на тему «Формування хімічних компетентностей учнів на уроках хімії в умовах впровадження нового Державного стандарту».
Роботу педагогічного та учнівського колективів представили учасники шкільної агітбригади та зразковий гурт «Щедрограй».

«Волонтери врятували Українську державність у найтяжчі, смертельні, небезпечні дні для України», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій, відкриваючи ранкове пленарне засідання у вівторок, привітав усіх волонтерів з Міжнародним днем волонтера.

«Волонтерство стало справжнім українським феноменом і ознакою сучасної України», - наголосив він.

Привітання керівництва району з нагоди Дня працівника статистики

Шановні працівники статистики! Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

Компетентнісний підхід на уроках фізики

Наприкінці листопада на базі Серединської ЗОШ  І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар учителів фізики з проблеми «Реалізація компетентнісно-діяльнісного підходу до навчання фізики в контексті впровадження новітніх технологій».

Районний семінар вчителів географії на тему: «Професійна компетентність сучасного педагога в контексті модернізації освіти»

На базі Устянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар вчителів географії на тему «Професійна компетентність сучасного педагога в контексті модернізації освіти».  Семінар розпочався з привітання гостей директором Кустричем І.М. та учнями  школи, які  у віршованій  формі  привітали учасників семінару. Директор провів презентацію навчального закладу, показавши досягнення та надбання освітян, окресливши основні напрямки роботи педагогічного колективу.