Архів новин

04 Грудень 2017

Розроблений Держенергоефективності законопроект щодо розвитку високоефективної когенерації cхвалено Урядовим комітетом

30 листопада на засіданні Урядового комітету з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку схвалено розроблений Держенергоефективності законопроект щодо розвитку в Україні високоефективної когенерації.

В Україні відбувся перший електронний аукціон із закупівлі енергосервісу для термомодернізації бюджетних установ

Після затвердження місцевою радою істотних умов енергосервісного договору енергоефективні заходи буде проведено у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 10 ім. О. Бутка в м. Суми.На даний момент в електронній системі закупівель вже оголошено 95 тендерів.

МЗС Фінляндії та корпорація NEFCO підписали угоду про створення цільового фонду для фінансування проектів «чистої» енергетики в Україні

29 листопада Міністерство закордонних справ Фінляндії (http://formin.finland.fi) і Північна екологічна фінансова корпорація NEFCO (https://www.nefco.org) підписали Угоду про створення фонду для фінансової підтримки проектів з відновлюваної енергетики в Україні. Обсяг фонду становитиме 6 млн євро.Фінсько-український цільовий фонд передбачає надання технічної допомоги та  виділення грантових коштів для підготовки та реалізації проектів «чистої» енергетики в Україні.

Ми зможемо підняти мінімальну заробітну плату до 4100 гривень – Президент подякував Уряду за врахування його ініціативи у Держбюджеті-2018

Президент Петро Порошенко подякував Уряду та Прем’єр-міністру за підтримку його ініціативи щодо підняття мінімальної заробітної плати до 4100 гривень і врахування відповідних пропозицій у проекті Державного бюджету на 2018 рік. Глава держави зауважив, що звернувся з листом до Кабінету Міністрів і запропонував наступного року вийти на відповідний рівень мінімальної зарплати.

У Бершадській дитячій музичній школі відбувся концерт «Перлини джазової музики»

1 грудня 2017 року в приміщенні Бершадської дитячої музичної школи ім. Р.А.Скалецького відбувся святковий концерт «Перлини джазової музики».
Ведучі заходу Козловська Л.С. та Бурлаченко Л.Ф. познайомили присутніх із джазом - видом музичного мистецтва, що виник на межі XIX—XXстоліття в США серед пригнобленого, безправного негритянського населен-ня, серед нащадків чорних рабів, насильно вивезених зі своєї Батьківщини, а також з його стильовими особливостями.

Завдячуючи плідній співпраці народного депутата України, районної влади та адміністрації лікарні капітально відремонтовано дитяче відділення Бершадської ОЛІЛ

Завдяки спільним  зусиллям  та  плідній  співпраці   народного депутата  України Кучера М.І., місцевих органів  влади  та  адміністрації Бершадської окружної лікарні інтенсивного лікування, місцевий заклад  охорони  здоров’я   поступово оновлює свої приміщення, приводить їх у відповідність до сучасних стандартів.

Підсумки тижня, що минув

Сімейні форми виховання. Питання вдосконалення роботи з розвитку сімейних форм виховання. Розглянуто на засіданні колегії Бершадської райдержадміністрації.

Щодо забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників антитерористичної операції

     Для забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням передбачена бюджетна програма КПКВ 2505150 „Заходи із психологічної реабілітації соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції та забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням”.  Порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та інвалідів війни з числа учасників антитерористичної операції, регулюється постановою Кабінету Мін

Завдяки реалізації проекту обласного конкурсу розвитку територіальних громад у с. Красносілка оновлено парк відпочинку

     Гармонізація середовища існування людини та створення здорових умов проживання є одним із головних завдань місцевих органів влади.
    В мальовничому селі Красно сілка, на березі Бугу проживає 1714 громадян.Цього року тут реалізовано проект-переможець 14 обласного конкурсу розвитку територіальних громад - «Збережемо парк для майбутніх поколінь с. Красносілка».

VI Міжнародний конкурс молодих виконавців «Подільський водограй»

За підтримки Вінницької обласної державної адміністрації, Вінницької обласної ради, посольства держави Ізраїль в Україні, генерального консульства республіки Польща в Вінниці,  1 грудня 2017 року в м. Вінниці відбувся VI Міжнародний конкурс молодих виконавців «Подільський водограй».