Архів новин

01 Грудень 2017

Іван Стефанцов: «Маємо зробити все, щоб забезпечити гармонійний розвиток, сімейне виховання, комфортні умови проживання кожній дитині, яка потребує батьківського піклування»

Питання вдосконалення роботи з розвитку сімейних форм виховання. Розглянуто на засіданні колегії Бершадської райдержадміністрації. Доповідала  начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Гронська, із співдоповіддю виступила директор Бершадського районного центру соціальних служб  для сім’ї,  дітей  та молоді  Тетяна Кубко та інформацією заступник директора з навчально-виховної роботи Джулинської спеціальної загальноосвітньої школи - інтернат Бершадського району Вінницької обласної Ради  Оксана  Дудник.

Про формування бюджетних запитів

Органами місцевого самоврядування та головними  розпорядниками коштів районного бюджету розпочато роботу щодо формування бюджетних запитів на 2018-2020 роки. Основна вимога до проектів місцевих бюджетів являється їх збалансованість та забезпеченість в коштах на заробітну плату і енергоносії.

Якість надання освітніх послуг, розвиток сімейних форм виховання, соціальний супровід дітей-сиріт і малозахищених верств населення обговорено на засіданні колегії Бершадської райдержадміністрації

    01 грудня 2017 року в залі засідань КУ РДЮСШ «Ровесник» відбулося засідання колегії Бершадської районної державної адміністрації. На засідання запрошувались: члени колегії, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та її апарату, керівники територіальних органів центральних міністерств та відомств,  організацій, підприємств  та установ району, міський та сільські голови, голови ОТГ, директори загальноосвітніх навчальних закладів. 
     На засідання колегії винесені наступні  питання:

Стан посів озимих зернових культур

Метеорологічні умови третьої декади листопада сформувались наступним чином: середньодобова температура повітря склала +1,20 С за багаторічної норми -0,20 С. Мінімальні її показники відмічено вночі 23 листопада (-5,00 С), максимальні – +8,50 С (26 листопада). Сума опадів за декаду  склали 18 – 21 мм, з початку місяця – 38 – 40 мм за багаторічної норми листопада 41 мм.

Президент про міжвідомчі конфлікти прокуратури: Суспільство воліє війни з корупцією та іншими видами злочинності, а не війни компроматів

Президент Петро Порошенко наголошує на неприпустимості міжвідомчих конфліктів. За його словами, здорове суперництво, цивілізовану конкуренцію, чесне змагання вітатимуть і Президент, і суспільство. А от конфлікти, сварки, інтриги та ворожнеча є абсолютно неприйнятними, бо йдуть на користь лише спільному ворогу – злочинності і корупції. 

Розроблений Держенергоефективності законопроект щодо розвитку високоефективної когенерації cхвалено Урядовим комітетом

30 листопада на засіданні Урядового комітету з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку схвалено розроблений Держенергоефективності законопроект щодо розвитку в Україні високоефективної когенерації.

Захисти себе від ВІЛ/СНІДУ

Вірус імунодефіциту людини (ВІЛ)призводить до розвитку ВІЛ-інфекції та захворювання на СНІД. Цей вірус пошкоджує клітини імунної системи, послаблює її і без лікування призводить до смерті.ВІЛ міститься в крові, грудному молоці, спермі і вагінальних виділеннях людини. ВІЛ не може довго жити поза організмом і зараження цим вірусом відбувається тільки тоді, коли він потрапляє безпосередньо всередину тіла.

Вітання керівництва району працівникам прокуратури

Шановні  працівники  прокуратури!  Щиро вітаємо вас із професіфйним святом!
Верховенство Закону і Права має бути головним постулатом діяльності прокуратури, що випливає із завдань, які сьогодні стоять перед державно-правовими інституціями. Ви стоїте на сторожі інтересів держави і громадянина, вам належить провідна роль у зміцненні законності та правопорядку, захисті прав і свобод людини. Суспільство розраховує на вашу професійність, чесність, сумління та принциповість.

1 грудня відбудеться акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

01 грудня 2017 року о 09:00 в Києві (вул. Лаврська, 23, Меморіал «Червона стрічка») відбудеться акція до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, буде оголошено про старт національної медійної кампанії “ВІЛ небезпечний, доки ти не знаєш про нього”.