Архів новин

18 Листопад 2017

Тобі, Україно, наш хліб запашний!...

Саме під такою назвою працівниками районного краєзнавчого музею було презентовано виставку до Дня працівників сільського господарства в Бершадському районному будинку культури. На виставці експонувалися запашні бершадські короваї, виготовленні майстринями -коровайницями нашого району. Після святкових заходів всі учасники та гості міста - викладачі та студенти Тульчинського училища культури, мали змогу скуштувати смачні короваї, які були представленні на виставці.

Лекція - концерт «Ювілейні постаті ХХ століття»

17 листопада 2017 року в Бершадській дитячій музичній школі ім. Р.А.Скалецького для учнів старших класів проведено лекцію-концерт «Ювілейні постаті ХХ століття».Слухачі відкрили для себе нові імена в українській музиці  та познайомилися з низкою талановитих композиторів: Володимиром Сокальським, Нестором Нижанківським,

Сторінки історії. Голодомор... Цифри... Факти...

18 листопада 1932 року вийшла Постанова ЦК КП(б)У «Про заходи щодо посилення хлібозаготівель», згідно з якою за невиконання планів хлібозаготівель сільські господарства каралися натуральними штрафами,тобто конфіскацією 15-місячної норми м'яса, і Постанова Політбюро ЦК КП(б)У «Про ліквідацію контрреволюційних гнізд та розгром куркульських груп».