Архів новин

15 Листопад 2017

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ЦУКРОВИЙ ДІАБЕТ

   "Діабет" перекладається з грецької як "витікання", а "цукровий діабет" буквально
означає "втрачати цукор". Це і є головною ознакою захворювання - збільшення рівня глюкози в організмі і виведення його із сечею.

Оподаткування доходу від здавання в оренду земельних ділянок

Орендна плата за здані громадянами в оренду земельні ділянки та земельні паї є доходом та відповідно оподатковується податком на доходи фізичних осіб (далі - ПДФО).
         Відповідно до п.п. 170.1.1 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України податковим агентом платника податку - орендодавця щодо його доходу від надання в оренду земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю) є орендар.

Хід виконання, внесення змін до районних програм та блок бюджетних питань розглянула 14 сесія 7 скликання Бершадської районної ради

14 листопада 2017 року відбулася 14 сесія районної ради 7 скликання. На порядок денний було винесено до розгляду 24 питання, які згідно з регламентом роботи районної ради, попередньо розглянуті на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.     Перед  початком пленарної частини  голова районної ради Михайло Бурлака запропонував присутнім хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів та цивільних громадян, які   відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.

"МАЛІ МІСТА - ВЕЛИКІ ВРАЖЕННЯ"- ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ В КОНКУРСІ


Міністерством культури України ініційовано проект «Малі міста – великі враження». У рамках проекту, шляхом проведення відкритого конкурсу, буде відібрано шість об’єднаних територіальних громад або малих міст для впровадження пілотних культурних стартапів, що пов’язані із культурною спадщиною, реалізація яких сприятиме подальшому культурно-економічному розвитку територій.

Інформаційно - просвітницька кампанія з популяризації програми "Наставництво" проводиться на Бершадщині


    З метою впровадження наставництва над дітьми, які проживають у закладах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, інших закладах для дітей, 21.08.2017 р. у Вінницькій області було підписано Меморандум про взаєморозуміння та співпрацю між  Уповноваженим  Президента  України  з прав дитини, Вінницькою обласною державною  адміністрацією та громадською організацією «Одна надія».

Розірви коло: зупини вірус насильства

Як протидіяти домашньому насильству? Не мовчати.
Говорити – щоб розказати про проблему. Говорити – щоб знайти рішення. Говорити – щоб розірвати коло насильства.

Не мовчи – зроби перший крок, щоб змінити своє життя.

Про стан виконання програми реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2016-2020 роки прозвітувала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Гронська

Одним із основних пріоритетів державної політики стосовно дітей є всебічна турбота про дитину, створення безпечного та сприятливого середовища для її розвитку, збереження здоров’я та життя. Виходячи з даного пріоритету, було розроблено та прийнято районну програму реалізації Конвенції ООН про права дитини на 2016-2020 роки (зі змінами).

Увага аукціон!

           24.11.2017 року Українською універсальною біржею (36039, м. Полтава, вул. Шевченка, 52, тел.(0532)56-00-37, адреса веб-сайту www.uub.com.ua) на аукціоні в електронній формі буде проведено повторний продаж об'єкта державної власності групи А – будівлі лазні, розташованої за адресою: 24400, Вінницька обл., м. Бершадь, вул. Покровська, 211К.

Парламент підтримав проект Держбюджету на 2018 рік з доходами 1 трлн грн і прогнозним ростом економіки в 3%

Верховна Рада України підтримала в першому читанні запропонований Урядом проект Державного бюджету на 2018 рік, розроблений у рамках трирічного бюджетного планування, з урахуванням рекомендацій міжнародних фінансових організацій, і заснований на показнику дефіциту в 2,4% ВВП, з прогнозним рівнем інфляції 7% та зростанням економіки 3%. «За» відповідне рішення проголосували 260 народних депутатів. 

Парламент прийняв президентський закон про розвиток сільської медицини

Верховна Рада України прийняла закон, поданий Президентом України,  «Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості» (№7117) у другому читанні та в цілому.  «За» проголосували 280 народних обранців.

Триває будівництво модульної котельні в Лісничанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів

Участь в проектній діяльності  дала змогу  побудувати  нову енергоефективну модульну котельню для Лісничанської загальноосвітньої  школи, це надасть можливість значно зменшити використання твердого палива, зменшити викиди шкідливих речовин у атмосферу та забезпечувати теплом приміщення навчального закладу згідно санітарних норм.