Архів новин

14 Листопад 2017

Голова райдержадміністрації взяв участь у роботі 14 сесії районної ради 7 скликання

14 листопада 2017 року у залі засідань комунальної організації Бершадська РДЮСШ «Ровесник» відбулася 14 сесія районної ради 7 скликання, у якій взяв участь голова райдержадміністрації Іван Стефанцов.

Флоринські юні лісівники гідно представили Вінниччину на турнірі у Харкові

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства велику увагу приділяє розбудові та роботі учнівських лісництв. Школярі займаються науково-дослідницькою роботою, розвивають практичні навички у лісогосподарській діяльності, здійснюють еколого-агітаційну роботу. Вагому підтримку від своїх наставників, лісівників ДП «Бершадський лісгосп» мають учнівські лісництва «Юні друзі лісу» (Сумівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та «Зелений світ» (Флоринська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Виїзний семінар директорів загальноосвітніх закладів відбувся на Бершадщині

Відділ освіти, фізичної культури і спорту райдержадміністрації  провів виїзний семінар директорів ЗНЗ району.
Спочатку керівники  освітніх закладів побували в Баланівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, де мали змогу побачити, як впроваджується інклюзивне навчання в школі. Уроки і корекційні заняття дали змогу побачити роботу асистента вчителя та залученого фахівця.

Бершадці - чемпіони області з боротьби сумо

У Вінниці відбувся Чемпіонат області по боротьбі сумо серед дітей до 16 років,  в якому взяли участь команди спортивних шкіл м. Вінниці, Жмеринки, Бару та Бершадської РКДЮСШ. В результаті проведених поєдинків в нашій команді у своїх вагових категоріях чемпіонами стали: Марія Папчук, Юлія Папчук, Олена Хмарук, Інна Хмарук - учні Війтівської загальноосвітньої школи, Юлія Горобець та Костянтин Фролов – Красносільська загальноосвітня школа.

"Нова українська школа" має зробити освіту сучасною та якісною

Ухвалена освітня реформа починає реалізацію концепції "нова українська школа", що покликана зробити українську освіту сучасною та якісною. З’являються нові методики навчання. Серед них повага до учня, справедливість, об’єктивність та таємність оцінювання, свобода творчої, спортивної, оздоровчої, культурної, просвітницької, наукової і науково-технічної діяльності.  Вчитель буде вільним у виборі, як саме вчити дітей, закон дозволяє користуватися власними планами та рекомендує лише дотримання стандартів.

Щодо фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища

Відповідно  до   Порядку  планування та  фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони  навколишнього  природного середовища, затвердженого розпорядженням голови  обласної державної адміністрації № 194 від 05 травня 2014 року (додається),  подання  запитів та  документів, зазначених  в  п.2.2 порядку на наступний фінансовий  рік здійснюється не пізніше 01 грудня року, що   передує плановому.

Працює психологічна служба закладів освіти Бершадщини

Методист районного методичного кабінету  Романчук І.П. та практичний психолог Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 Маршалковська Л.А. прийняли участь в роботі інтервізійної групи фахівців психологічної служби Вінницької області на базі навчально-методичного центру психологічної служби системи освіти. Педагоги  ділились досвідом з проблеми підготовки учнів до профільного самовизначення та ролі психологічної служби у профорієнтаційній роботі з підлітками.

Децентралізація та об'єднання громад - навіщо?

У 2017 році до місцевих бюджетів об’єднаних територіальних громад в Україні вже надійшло понад 6 млрд гривень. Після об’єднання громад їхні бюджети суттєво зростають, вони самі планують, куди вкласти кошти, як це робить кожна розумна родина.

Відео підготовлене в рамках ініціативи з підтримки децентралізації, що реалізується ПРООН в Україні за кошти Європейського Союзу

На засіданні оргкомітету обговорили план заходів до Дня Гідності та Свободи

    У райдержадміністрації відбулося засідання організаційного комітету по проведенню заходів з нагоди відзначення на Бершадщині Дня Гідності та Свободи  та  заходів у зв’язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні

Валерій Коровій провів нараду з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення

Під головуванням керівника Вінниччини Валерія Коровія, у рамках щомісячних зустрічей з актуальних питань життєдіяльності області, 13 листопада відбулася чергова нарада з очільниками райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення.

У зібранні взяли також участь Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба, голова обласної Ради Анатолій Олійник, заступники голови облдержадміністрації й керівники окремих департаментів та служб регіону