Архів новин

10 Листопад 2017

Захист дітей від насильства

Сексуальна експлуатація та сексуальне насильство щодо дітей досі залишається трагічною реальністю для всіх країн. Вони є серйозним порушенням прав дитини та мають довготривалі і руйнівні наслідки на все життя.Останні дослідження свідчать про те, що у 70 – 85% випадків сексуальних зловживань щодо дітей злочинець є знайомою для дитини людиною.

Підготовка проекту Програми соціально – економічного та культурного розвитку Бершадського району на 2018 рік

Сьогодні, 10 листопада,  першим  заступником  голови  районної державної адміністрації В.Е.Ольшевським   проведено  нараду  з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, районних установ та організацій  з питання розроблення проекту Програми соціально – економічного та культурного розвитку Бершадського району на 2018 рік.

Глава Уряду виступає за зміну системи управління земельними ресурсами в Україні і передачу управління ділянками громадам

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман виступає за зміну в системі управління земельними ресурсами в державі – у частині можливостей передачі управління земельними ділянками об’єднаним територіальним громадам. Про це Глава Уряду сказав в ефірі телеканалу «112.ua».

Особистий прийом громадян у райдержадміністрації

09 листопада 2017 року Конституційним правом поспілкуватися з керівництвом райдержадміністрації скористалось 11 громадян, з них 10 жителів Війтівської територіальної громади та 1 – Джулинської ОТГ.
Під час прийому надійшло 3 звернення, піднято 4 питання, які стосувалися забезпечення доступу до громадського пасовища, встановлення межових знаків, будівництва водогону та виїзду до територіальної громади голови райдержадміністрації.

Вінниччина підтримала урядову ініціативу прийняття Концепції реалізації державної політики у сфері реформування підготовки за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста

9  листопада, в Департаменті інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Вінницької ОДА в он-лайн режимі відбулася чергова  експертна зустріч з питань обговорення пріоритетів урядової політики щодо обговорення Концепції розвитку системи підготовки молодшого спеціаліста як вищого рівня професійної не вищої освіти.

Працівники відділу освіти, фізичної культури і спорту взяли участь у написанні радіодиктанту

9 листопада в День української писемності та мови  проведено ХVІІ Всеукраїнський радіодиктант національної єдності.
Пряма трансляція була  в ефірі Першого каналу Українського радіо о  12 годині 30 хвилин.  Працівники відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації, районного методичного кабінету взяли участь у написанні радіодиктанту на тему «Наші пісні».

Питання завершення бюджетного року та планування бюджету на наступний рік обговорено на нараді з головними бухгалтерами

      10 листопада 2017 року управлінням Державної казначейської служби України у Бершадському районі Вінницької області спільно з фінуправлінням райдержадміністрації проведено нараду з головними бухгалтерами бюджетних установ, які фінансуються з місцевого бюджету.
На порядок денний наради виносилось ряд питань. Основні з них:
1. Про завершення бюджетного 2017 року та планування  бюджету на 2018 рік.
2. Про формування бюджету  на 2018 рік та  міжбюджетні трансферти.

Громади наростили надходження від плати за землю, - ці та інші дані бюджетів громад за 10 місяців

Власні доходи місцевих бюджетів 366-ти об’єднаних територіальних громад (ОТГ) зросли на 85 % та склали 7,5 млрд грн. Приріст склав +3,4 млрд грн. Про це повідомила  Яніна Казюк, координатор з фінансової децентралізації  Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки програми U-LEAD). Дані відображають стан виконання місцевих бюджетів за 10 місяців 2017 року.

Експерт окремо проаналізувала бюджети громад, створених в минулому році, і тих, які сформували у 2015 році.