Архів новин

09 Листопад 2017

Вчителі та учні Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 взяли участь у написанні радіодиктанту національної єдності

По-святковому і водночас з робочим настроєм пройшло написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності у Бершадській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2. Учні та педагоги навчального закладу не заради нагород, не заради оцінок, а для єднання, для підвищення грамотності одночасно сіли за парти. Вкотре вони продемонстрували, що знання рідної мови, досконале володіння нею - це запорука успіхів у навчанні і роботі, це дорога до самопізнання та самовдосконалення.


 

IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості»

23 листопада 2017 р. у м. Києві в готелі «Прем’єр Палац» Держенергоефективності проводитиме широкомасштабний спеціалізований публічний захід -IX Міжнародний інвестиційний бізнес-форум «Відновлювана енергетика та енергоефективна модернізація промисловості».

Іван Стефанцов: «Діяльність галузі культури з кожним роком стає цікавішою і змістовнішою, а про талановитих бершадчан, самобутніх майстрів, творчі колективи можна говорити довго і захоплено»

   (Інтерв’ю голови Бершадської райдержадміністрації Івана Стефанцова  з нагоди професійного свята працівників культури та майстрів народного мистецтва)
 9 листопада відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва - це свято стосується кожного з нас, адже всі ми є носіями традицій  і звичаїв своїх родин, сіл і міст, де народились, зрештою, України. Іване Васильовичу, як на Бершадщині розвивається ця галузь?

Нововведення медичної реформи обговорено під час робочого візиту у Бершадську окружну лікарню інтенсивного лікування

   У рамках робочої поїздки до Бершадського району голова облдержадміністрації Валерій Коровій, народний депутат України Микола Кучер та очільники району Іван Стефанцов і Михайло Бурлака відвідали Бершадську окружну лікарню інтенсивного лікування, аби ознайомитись з роботою закладу та перспективами його розвитку.

Вітання керівництва району з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!
Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!  Земля бершадська багата талантами, бо дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів музичної школи, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно плекаються  джерела духовності  та історичної правди.

Теплі класи – запорука здоров’я, успішності дітей та ефективна система енерго та ресурсозбереження

Всім відомо, школа – друга домівка для наших дітей, тут вони навчаються, відпочивають, спілкуються – живуть повноцінним життям. Від добробуту в школі залежить здоров’я та емоційний стан школярів. Тому першочерговим завданням адміністрації Поташнянської  загальноосвітньої школи є забезпечення комфортних умов перебування дітей та працівників у навчальному закладі. Керуючись принципами піклування та збереження здоров'я дітей, було прийнято рішення взяти участь у чотирнадцятому обласному конкурсі розвитку територіальних громад, в якому і здобули перемогу.

Село Шляхова має новий сучасний стадіон


          У с. Шляхова  завершено  реалізацію проекту   «Міні-футбол для жителів громади – круглий рік». Тут  реконструювали спортивний майданчик під міні-футбольну  площадку  з штучним покриттям. Поруч спортивного майданчика облаштовано сучасний стадіон, його нова назва «Шляхова  Арена».

Про монетизацію субсидій

          За інформацією фінансового управління райдержадміністрації по Бершадському району, в управлінні Державної казначейської служби України у Вінницькій області, на період  з вересня по листопад 2017 року зареєстровано потребу в коштах, для виплати населенню частини невикористаних субсидій на відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання та електропостачання для індивідуального опалення   2 098 465гривень 64 копійки.

Земля в ОТГ: 231 об’єднана громада звернулася до Парламенту

До Верховної Ради України листами звернулася 231 об’єднана територіальна громада з проханням розглянути і підтримати урядовий законопроект 7118 щодо управління земельними ресурсами в межах території об'єднаних територіальних громад. Про це в ефірі телеканалу «Рада» сказав експерт Центрального офісу реформ при Мінрегіоні Іван Лукеря.

За його словами, в разі прийняття цього законопроекту, надходження до бюджетів ОТГ можуть зрости додатково на 10-15 млрд грн.

Проект "Історико-патріотичний музей Гідності та Свободи" реалізовується у Бершадській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. №3

Здобувши перемогу у чотирнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад Бершадська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3, реалізує проект «Історико-патріотичний музей Гідності та Свободи».

Районне учнівське наукове товариство "ЕРУДИТ"створено на базі Бершадської районної станції юних натуралістів

Районне наукове товариство учнів «Ерудит»  створено на базі Бершадської районної станції юних натуралістів, відповідно до наказу по відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської райдержадміністрації   від 29.09.2017 року № 363/1. В  районному НТУ працюють такі відділення:
екології,
фізики та астрономії,
історії.
В своїй роботі РНТУ керується такими установчими документами, як  Положення про РНТУ «Ерудит» та Статут РНТУ «Ерудит».

9 листопада - День української писемності і мови

“Найбільше і найдорожче добро в кожного народу – це його мова, ота жива схованка людського духу, його багата скарбниця, в яку народ складає і своє давнє життя, і свої сподіванки, розум, досвід, почування.”

Панас Мирний

У Бершаді відбувся районний етап ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика

  9 листопада - День української писемності та мови. У цей день традиційно (з 2000 р.) пишуть диктант національної єдності, пошановують кращих популяризаторів українського слова, видавництва, а також стартує  Міжнародний конкурс імені Петра Яцика. Мова розвивається і збагачується лише тоді, коли нею постійно користуються