Архів новин

08 Листопад 2017

На Бершадщині встановлено пам'ятний знак Тарасу Шевченку

Напередодні Дня  української писемності та мови 8 листопада 2017 року  в м.Бершаді на площі  Героїв України  відкрито  пам’ятний  знак Т.Г.Шевченку – великому  генію  української  нації,  поету,  художнику  пророку,  духовному  наставнику, полум’яному  патріоту,  який  залишив  нам  прекрасну  спадщину.

У Бершаді урочисто відкрито інклюзивний дитячий спортивно-розважальний майданчик

  08 листопада 2017 року у Бершаді урочисто відкрито унікальний дитячий майданчик. У  цьому проекті  успішно  поєднані  інтереси  багатьох  зацікавлених  сторін.Облаштований   інклюзивний майданчик   з відповідним   ігровим  простором, доступний  для  всіх  бажаючих: в  першу  чергу, для  дітей  з  особливими   потребами, що  відвідують  кабінет  відновлювального  лікування  в Бершадській окружній лікарні інтенсивного лікування,  а  також  для  дітей міських  дошкільних навчальних закладів.

На Бершадщині відкрито опалювальний пункт в Баланівській загальноосвітній школі

Для колективу Баланівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. головною подією нинішнього дня стало  відкриття опалювального пункту, завдяки якому вирішено проблему з опаленням  приміщення школи.

Відкрито нову модульну котельню в Бирлівській загальноосвітній школі ЗОШ І-ІІ ступенів

Гарною подією ознаменувалось 08 листопада 2017 року для учнів та колективу Бирлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ст.  Цього дня   урочисто було введено в експлуатацію модульну котельню.  Відкриття модульної котельні відбулося за участі Народного депутата України Миколи Кучера, голови райдержадміністрації Івана Стефанцова та голови районної ради Михайла Бурлаки. 

Тепло та затишок у Голдашівській школі - результат спільних зусиль активності громади та підтримки районної влади

В Голдашівській ЗОШ І – ІІ ступенів  гостро стояло питання заміни вікон і дверей на енергозберігаючі. До цієї проблеми було привернуто увагу районної ради, відділу освіти, фізичної культури та спорту, громадськості села. Сільська рада під керівництвом голови  села Осієвського Ю.П. брала участь в обласних конкурсах  розвитку територіальних громад,

Бершадщина вшанувала працівників культури та майстрів народного мистецтва

 8 листопада 2017 року у Бершадській дитячій музичній школі ім.Р.Скалецького відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, участь у яких взяли Народний депутат України Микола Кучер, голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, голова районної ради Михайло Бурлака та заступник міського голови Віталій Синявський, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Надія Герасимчук, працівники закладів культури району. 

Творчі колективи Бершадщини - гордість і окраса району

Всім нам відомо, що музика та пісня може вершити чудеса, не знаючи заборон та кордонів.
В пісні українського народу є відчуття радості та смутку, щастя та туги, пісня об’єднує українців є гордістю народу і мабуть є пророчими словами Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка
«Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине...
От де, люде, наша слава,
Слава України!».

Фінансовій грамотності навчалися багатодітні та малозабезпечені сім'ї Бершадщини

Управлінням соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації спільно з Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації, обласною громадською організацією «Філософія Серця» проведено соціальний проект з фінансової грамотності для багатодітних та малозабезпечених сімей району, метою якого є підвищення коефіцієнту фінансового інтелекту в родинах та допомога учасникам і учасницям отримати навики щодо ведення сімейного бюджету в сучасних умовах.

В Парламенті є розуміння, що без земельних повноважень об’єднані громади не зможуть повноцінно розвиватися, - В’ячеслав Негода

У особистих розмовах і під час обговорень на засіданнях парламентських комітетів народні депутати висловлюють одностайну підтримку ідеї розширення земельних повноважень об’єднаних громад на усю їхню територію, включаючи землі за межами населених пунктів. Найближчим часом ця підтримка має відобразитися в голосуванні за відповідні законопроекти у сесійній залі.

Про це сказав перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ В’ячеслав Негода в ефірі Українського радіо.

Бершадці - призери Всеукраїнського турніру з греко-римської боротьби

В Гайсині пройшов Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби серед юнаків 2003-2009 років народження присвячений майстрам спорту Гайсинщини, на який приїхали 16 команд з різних міст України – це 280 учасників, а також була команда з Молдови. Бершадський район представили учні ДЮСШ з Бершаді та Маньківського філіалу на чолі з тренерами-викладачами  Віктором Борисенком та Сергієм Ковалем.

Як розпізнати інсульт

Інсульт — це гострий розлад мозкового кровообігу, що характеризується раптовою (протягом декількох хвилин, годин) появою вогнищевої чи загальномозкової неврологічної симптоматики, яка зберігається більше доби чи призводить до смерті пацієнта за коротший проміжок часу.
Щорічно у світі реєструється близько 12 мільйонів інсультів. Це невідкладний стан, який потребує надання екстреної медичної допомоги та термінової госпіталізації в стаціонар.