Архів новин

07 Листопад 2017

Керівник Всеукраїнського видавничого проекту "Енциклопедія українського міста" відвідав Бершадський краєзнавчий музей

В рамках проведення Всеукраїнського видавничого проекту "Енциклопедія українського міста" до  Бершадського районного краєзнавчого музею завітали: редактор і керівник проекту, доктор історичних наук, ректор Вінницької академії безперервної освіти - Дровозюк Степан Іванович, колишній редактор Гайворонської міської газети "Гайворонський кур'єр", краєзнавець - Павличук Олексій Андрійович, директор Бершадської ЗОШ I-III ст.№1, краєзнавець, автор багатьох книг - Погончик Григорій Олексійович та редактор районної газети

РІЕЛТЕРИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ ІНФОРМУВАТИ ФІСКАЛЬНУ СЛУЖБУ ПРО УКЛАДЕНІ ДОГОВОРИ НА ОРЕНДУ НЕРУХОМОСТІ

Згідно з п.п. 170.1.6 п. 170.1 ст. 170 Податкового кодексу України суб’єкти господарювання, які провадять посередницьку діяльність, пов’язану з наданням послуг з оренди нерухомості (рієлтери), зобов’язані надіслати інформацію про укладені за їх посередництвом цивільно-правові договори (угоди) про оренду нерухомості до контролюючого органу за місцем своєї реєстрації в строки, передбачені для подання податкового розрахунку, за формою, встановленою центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику.

Купуючи молоко – думайте про наслідки для здоров’я

Актуальною на сьогоднішній день є проблема якості харчових продуктів,  від їх безпечності значною мірою залежить здоров’я і життя людей, продовольча безпека держави. Хочу зупинитись на питаннях відповідності та якості молочної продукції, адже вона входить до повсякденного раціону харчування, насамперед дитячого.

З 1 січня 2018 року відбудуться зміни в нарахуванні ЄСВ.

Гайсинська ОДПІ повідомляє, що Законом України від 3 жовтня 2017 року № 2148-VІІІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій»  передбачено внесення змін до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування».
         Запроваджені зміни набирають чинності з 01.01.2018 року та визначають зокрема:
- зміни бази нарахування єдиного внеску, що становитиме 15 розмірів мінімальної заробітної плати;

Роз’яснення орендарям земельних ділянок сільськогосподарського призначення та інших користувачів щодо порядку розчищення полезахисних лісосмуг від хворих дерев, а також вирубки дерев чи обрізки гілок

Згідно зі ст. 4 Лісового кодексу України полезахисні лісосмуги (ПЗЛС) належать до лісів. Виходячи з вимог ст. 69 Лісового кодексу України, для проведення будь-якої рубки у лісі необхідно одержати спеціальний дозвіл - лісорубний квиток. Спеціальний дозвіл видається власниками лісів або постійними лісокористувачами у встановленому порядку також на проведення інших рубок та робіт, пов’язаних і не пов’язаних із веденням лісового господарства.

Бершадські спортсмени здобули перемогу в Черкасах

В м. Черкаси в палаці спорту «Будівельник» відбувся восьмий відкритий турнір з греко-римської боротьби серед юнаків на призи пам’яті майстра спорту СРСР Лисуна Д.О., який зібрав 480 учасників з  України,  Молдови та Білорусії. Вихованці Бершадської РКДЮСШ Маньківського філіалу Олександр Кот у ваговій категорії 46 кг. - серед 32 учасників зайняв 3 місце, Костянтин Фролов – 50 кг. – з 28 учасників  - 5 місце, Денис Хамідбеков також був п’ятим - всі з Красносільської ЗОШ.

Як зробити правильний вибір вузу, не втратити часу, навчатися із задоволенням, врахувати можливості для професійної реалізації,- обговорювалось на зустрічі учнів Бершадщини

Такі питання часто приходять у голови як випускникам-абітурієнтам  так і їх батькам.  З метою відкриття деяких особливостей закордонного вступу, можливостей освіти в Україні  було організовано зустріч для учнів 8-11 класів відділом освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА та ГО «Бумеранг». На зустріч прийшли 37 учнів з усього району.
Присутні мали можливість ознайомитись із відео зверненнями:

Завдяки проведенню закупівель через ProZorro у Бершадському районі зекономлено більше 2928,0 тис.грн. бюджетних коштів

Відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації  № 91 від 27 лютого 2017 року  «Про ефективне використання бюджетних коштів при здійсненні публічних закупівель» структурні підрозділи райдержадміністрації та підвідомчі заклади впроваджують процедури електронних закупівель товарів, робіт з будівництва, реконструкції, капітального або поточного ремонту приміщень та споруд, вартість яких більша ніж 3000 грн.

Про дотримання бюджетної дисципліни розпорядниками бюджетних коштів

             В фінансовому управлінні постійно проводиться робота, щодо дотримання бюджетної дисципліни розпорядниками бюджетних коштів районного бюджету, міської та сільських рад. Крім  того протягом 10 місяців 2017 року внесено зміни до розпису районного бюджету згідно 5 рішень сесій Бершадської районної ради та 27 розпоряджень голови райдержадміністрації. Проведено фінансування головних розпорядників коштів та розпорядників нижчого рівня на загальну суму  334 904 784 гривні.

Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень

"Енергетичний менеджмент" – це діяльність, що спрямована на забезпечення раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів на підприємстві, установі  чи  організації або в муніципалітетах, що дозволяє значно оптимізувати обсяги енерговитрат.

Методику формування мережі первинної медицини будемо розробляти разом з громадами, - Геннадій Зубко


Мінрегіон разом із МОЗ та органами місцевого самоврядування мають визначити дієву методику формування мережі якісної і доступної первинної медицини. Про це наголосив Віце-прем’єр-міністр-Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко у рамках Форуму місцевого самоврядування в Асоціації міст України.

Він зазначив, що дієва методика щодо формування, утримання і експлуатації відповідної інфраструктури на місцях визначатиме ефективність і якість наданих медичних послуг жителям громад.