Архів новин

06 Листопад 2017

Управлінням соціальної та молодіжної політики Бершадської РДА проведено перевірку у с.Війтівка

 Відділом державних соціальних інспекторів управління соціальної та молодіжної політики проведено перевірку довідок, виданих  Війтівською сільською радою для отримувачів 8 державних соціальних допомог та підтверджено їх достовірність.

Питання охоплення дітей шкільного віку якісним навчанням є важливою складовою реалізації державної політики з питань дотримання норм конституційного права щодо доступності освіти"- наголосила Оксана Тартачна - начальник відділу освіти, фізичної культури і

Відповідно до плану роботи відділу освіти, фізичної культури та спорту Бершадської РДА на базі  Бершадської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 відбулася колегія, на яку запрошувались керівники загальноосвітніх шкіл району, навчально-виховних комплексів, позашкільних закладів та професійного ліцею.
На порядок денний винесено такі питання:
Про підсумки проведення ЗНО-2017. Проблеми, шляхи вирішення. (завідуюча РМК Філімонова А.Г.)

Школа молодого вчителя - важлива сходинка професійного зростання молодих педагогів

Новий Закон про освіту дає більше педагогічної та творчої свободи вчителям, зявляться нові методики навчання. Серед них повага до учня, справедливість, об’єктивність та таємність оцінювання, свобода творчої, спортивної, оздоровчої, культурної, просвітницької, наукової і науково-технічної діяльності. 

Щодо приватизації земельних ділянок

 З метою інформування громадськості Відділ у Бершадському районі Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області повідомляє про те, що відповідно до статті 118 Земельного кодексу України громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування.

Працівники Бершадського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді відзначені подяками та грамотами за багаторічну, сумлінну працю щодо реалізації державної політики у сфері соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю

   Спеціалісти та фахівці із соціальної роботи, волонтери і  партнери Бершадського районного   центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді  подають руку допомоги кожному, хто її потребує,  щоб злагода  й затишок панували в бершадських родинах, щоб сумлінно дбали  про своє майбутнє -  ростили  та виховували  дітей здоровими,  щасливими,  чемними і дбайливими господарями рідної землі.  Адже серед головних важливих завдань роботи центру: проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання п

Місячник цивільного захисту проведено у загальноосвітніх закладах Бершадського району

В загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах району  проведено місячник Цивільного захисту.

На Вінниччині відбулась офіційна зустріч Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Шігекі Сумі з керівництвом області та міста

3 листопада, в рамках Року Японії в Україні та з нагоди урочистого відкриття фестивалю «Дні Японії у Вінниці» Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні  Шігекі Сумі завітав до м. Вінниця.

У Бирлівці відбувся районний семінар на тему: «Патріотичне виховання дошкільників в умовах сучасного дошкільного навчального закладу»

Проблема патріотичного виховання дошкіль­ників сьогодні є однією з найголовніших у пріо­ритетних напрямах роботи дошкільних навчальних закладів. Загальні зміни в суспільстві та державі, політична нестабільність  обумовлюють необхідність формуван­ня у дітей дошкільного віку високих етичних і мо­рально-психологічних якостей, серед яких важливе місце посідають патріотизм, громадянськість, від­повідальність за долю Вітчизни і готовність до її захисту.

На Бершадщині проведено районний тиждень екології та охорони природи

З метою виховання в учнів екологічної культури і свідомості,  правильної поведінки в природі та відповідно до річного плану відділу освіти, фізичної культури і спорту  Бершадської райдержадміністрації,  Бершадської СЮН в закладах освіти  району проведено Тиждень екології та охорони природи. Підсумком  районного Тижня стали:
конкурс-захист  науково-дослідницьких робіт на тему « Пам’ятки  садово-паркового мистецтва нашого краю» ;
захист науково-дослідницьких робіт з лісової справи,

Підсумки тижня, що минув

Нарада апарату райдержадміністрації

       Нарада з керівниками відділів, секторів, спеціалістів апарату райдержадміністрації.    відбулась 02 листопада 2017 року  під головуванням керівника апарату райдержадміністрації  на якій обговорено  підсумки роботи за 9 місяців 2017 року відділів  та спеціалістів апарату райдержадміністрації.                                

Використання інноваційних педагогічних технологій для музичного розвитку дошкільників у гуртковій роботі

На базі ДНЗ «Ромашка» с.Красносілка відбулося районне методичне об’єднання для музичних керівників дошкільних закладів. Учасників методичного об’єднання привітала та побажала присутнім плідної праці Білоус Тетяна Леонідівна, завідуюча ДНЗ.
На  методичному заході були присутні музичні керівники ДНЗ району. Поділилася власним досвідом роботи музичний керівник Зінькевич Людмила Дмитрівна.

Підсумки галузі тваринництва Бершадського району за 10 місяців 2017 року

    Відповідно аналізу розвитку  тваринництва Бершадського району за 10 місяців  2017 року в     галузі   досягнуто    позитивних результатів насамперед  за рахунок підвищення продуктивності худоби.
                Надоєно  7838 тонн молока,що становить 5296 кг. молока на корову (+143 кг.в порівнянні з минулим роком).

Дитячий футбол Бершадщини крокує впевненими кроками до перемог

Відбулось перше коло чемпіонату Вінницької області з дитячо-юнацької футбольної ліги серед дитячих команд 2003-2004 років народження.
У змаганнях прийняли участь 10 команд: ДЮСШ «Бершадь», «Авангард» м.Ладижин, «Нива-ХІЛД» смт.Тростянець, «Інтер» м.Тульчин, «Патріот» м.Тульчин, ДЮСШ «Вапнярка», ДЮСШ «Шаргород», ДЮСШ Могилів-Подільського району, ДЮСШ «Могилів-Подільський» та «Колос» смт.Чернівці.
ДЮСШ «Бершадь» в останньому турі зустрілась із командою «Патріот» м.Тульчин.

Команда "Екосіті" Флоринської ЗОШ представляла Бершадщину на ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних географів у Харкові

Нещодавно команда «Екосіті» повернулася з чергових змагань. Але цього разу був не виступ агітбригади на екологічну тему, а інтелектуальний турнір.
З 23 по 27 жовтня у Харкові проходив ХІІІ Всеукраїнський турнір юних географів. Команда Флоринської ЗОШ І-ІІІ ступенів у складі: Кельман Андріанни, Костенюк Марії, Роскіш Ярослави та Рудь Інни представляла на турнірі не лише школу, але й Бершадський район та Вінницьку область. Адже ми були єдиною командою з Вінниччини.

На засіданні "Школи молодого вихователя" обговорено питання формування елементарних математичних уявлеь у дітей дошкільного віку

На базі ДНЗ №3 «Малятко» м. Бершаді відбулося засідання "Школи молодого вихователя", яке було присвячене темі «Формування елементарних математичних уявлень у дітей дошкільного віку». Були присутні 15 молодих вихователів, що працюють в закладах дошкільної освіти нашого району. Засідання розпочалось теоретичною частиною.

Дитячих майданчиків в Бершадському районі побільшало

Належна увага і турбота про маленьких мешканців Бершадщини є пріоритетом в діяльності місцевих органів влади. Щороку на покращення матеріального забезпечення дошкільних установ спрямовуються відповідні обсяги фінансування. Так, за  розпорядженням  Кабінету  Міністрів  України № 463-р від 12.07.2017 року «Деякі питання розподілу у 2017 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій» Бершадський  район отримав  239,0 тис. грн.

Учні Малокиріївської загальноосвітньої школи побували у музеї Миколи Леонтовича

 

   Одним із головних завдань сучасного освітнього процесу є розвиток особистості учня, становлення в людині системи цінностей: особистісних, загальнолюдських, професійних тощо. Серед предметів, що вивчаються в загальноосвітній школі, чи не найвищий виховний та розвивальний потенціал має мистецтво з притаманним йому впливом на свідомість і підсвідомість особистості, на інтелектуальну та емоційну сфери, на моральне і фізичне здоров’я людини.

Як працювати відповідно до нового Закону «Про освіту» - коментар окремих розділів Закону начальника відділу освіти, фізичної культури і спорту Оксани Тартачної

28 вересня 2017 року набрав чинності Закон України «Про освіту», що регулює суспільні відносини в процесі реалізації конституційного права людини на освіту, права та обов’язки фізичних і юридичних осіб, які беруть участь у реалізації цього права, визначає компетенцію державних органів та органів місцевого самоврядування у сфері освіти, а також вносить суттєві зміни до цілої низки законів, у тому числі до Законів України «Про дошкільну освіту», «Про загальну середню освіту», «Про позашкільну освіту», «Про вищу осв